MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Čo robia víťazi SuperStar dnes? Táto finalistka je najväčším sklamaním

17. 06 2020 15:00 | KN
Finalisti SuperStar
Finalisti SuperStar Foto: TV Markíza
Sabina Křováková
Katarína Koščová
Lukáš Adamec

Víťaz Superstar má otvorené dvere do veľkého sveta hudobného priemyslu, nie každý z výhercov to však využil naplno.

Katarína Koščová

Sympatická Katka Koščová je víťazkou prvej série súťaže Slovensko hľadá Superstar, kde vo finále bojovala s mladou, vtedy len 16-ročnou Martinou Schindlerovou. So zatajeným dychom posielajúc hlasy sme usmievavej brunete otvorili bránu do veľkého sveta hudobného priemyslu. Môžeme však skonštatovať, že Katka sa rozhodla nevybrať si pohodlnú cestu populárnej hudby, ktorú by sme počuli každý deň v rádiách. Učaroval jej jazz a so svojou skupinou preferuje skôr menšie pódiá. Napriek tomu môžeme poznamenať, že meno Katarína Koščová pozná takmer každý.


Peter Cmorik

Dlhovlasý mladík prišiel na pódium a roztlieskal publikum už po pár tónoch svojho chrapľavého hlasu. „Už je to skoro 15 rokov od súťaže a viem, že to bolo vtedy šialené obdobie, SuperStar ma vystrelila do výšin. Získal som kvalitné hudobné okolie, s ktorým som napísal zopár dobrých songov a ako vidíte, hudbe sa venujem dodnes. Aj v týchto dňoch mi vychádza nový song Lipy, ktorý je dôkazom, že na svojej hudobnej kariére pracujem stále s radosťou a láskou," spomína výherca druhej série SuperStar.


Vierka Berkyová

Hoci táto speváčka vyhrala tretiu sériu SuperStar, o výraznej hudobnej kariére hovoriť nemôžeme. O Vierke vieme, že jej učarovala viera a s ňou spojená gospelová hudba, ktorej sa dnes venuje a občas si s ňou aj zakoncertuje na chválach.


Martin Chodúr

Kto by si nepamätal tunajšieho Elvisa, ktorý rozhýbal panvy azda celému Československu? Martin od svojho víťazstva v SuperStar vydal štyri albumy, z čoho posledný je vianočný z roku 2018. Jeho songy síce v rádiu nepočujeme, ale vieme, že je stále hudobne aktívny a koncertuje.

Tip na článok: Obrovský úspech Timoteja Májskeho: Spolupráca so svetovou megahviezdou!

Lukáš Adamec

Od ucha k uchu vyškerený rocker si získal svojou charizmou nejednu fanúšičku. To však nie je jediné, čím Lukáš Adamec disponuje. Hlas, ktorý mu príroda nadelila, bol dokonalou devíziou pre sľubnú spevácku kariéru, ktorej sa pevne chopil. Víťaz druhého ročníka Česko-Slovenskej SuperStar má na konte hity, ktoré si získali ako slovenskú, tak aj českú obľubu. Horúca láska a Tancuj mi majú na kanálne YouTube milióny pozretí a Lukáš vypredáva koncerty jeden za druhým. Ako sa ukázalo, je aj dobrým šoumenom. V roku 2016 sa stal víťazom súťaže Tvoja tvár znie povedome, kde s gráciou dôveryhodne stvárnil a odspieval každú hviezdu, ktorá sa mu ušla.


Sabina Křováková

O Sabine sa vie, že keď v roku 2013 vyhrala Česko-Slovenskú SuperStar, ihneď zamierila do Bratislavy, aby tam nahrala svoj postsuperstarovský album. Ako to je s ňou dnes? „Na SuperStar spomínam veľmi rada. Veľa som sa naučila a spoznala som množstvo skvelých ľudí. Po skončení súťaže som za seba musela kopať zo všetkých síl. Momentálne mám úžasnú kapelu, s ktorou koncertujeme, skladám pesničky a živím sa tým, čo odmala milujem. K tomu všetkému mi SuperStar veľmi dopomohla a ja som naozaj vďačná, že som sa jej zúčastnila. Tie spomienky sú nádherné," prezrádza pre markiza.sk dnes 28-ročná speváčka.


Emma Drobná

Drobná dievčina s veľkými očami uchvátila svojím nevšedným hlasom, ktorý vykrúca do polôh pre našu pôdu doteraz nepoznaných. Meno Emma Drobná sa v hudobnom priemysle vďaka výhre štvrtej sérii československej SuperStar stalo jedným z najzvučnejších. Emma študovala nejaký čas v Dánsku, kde si zdokonalila angličtinu, ktorú využíva vo svojich songoch. Keď sme jej piesne počuli po prvý raz v rádiu, s uznaním sme dodali, že to ani neznie ako slovenská tvorba.


Tereza Mašková

Na kasting prišla ako skromná a pokorná dievčina s ružovými vlasmi, ktorá songom Merci vo svojom prevedení ohromila porotu. Sám Paľo Habera vtedy priznal, že Tereza je spevom niekde úplne inde, ako je on sám, čím si získala najväčšie uznanie spomedzi všetkých sérií SuperStar, v ktorej bol Paľo vždy porotcom. Tereza sa hudobnej kariéry taktiež pevne chopila a za sebou má už niekoľko vydaných songov, ktoré sa tešia taktiež miiónom videní. Pred pár dňami vydala debutový album.


Barbora Piešová

Čerstvá víťazka tohtoročnej SuperStar je naozaj jedinečná a jej výhra pre ňu znamená podľa jej slov nielen obrovský krok do výšin, ale aj nové tlmiče do auta. Barbora Piešová nám tiež prezradila, ako to má s kariérou a či sa niečo črtá. „Mám už ponuky na rôzne spolupráce, spomedzi ktorých si vyberám. Som otvorená však všetkému novému," otvorene priznáva Barbora pre náš portál markiza.sk.


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na