Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kontroverzný Timotej po odmlke prehovoril. Čo sa naozaj dialo v zákulisí SuperStar?

12. 06 2020 14:00 | nb
Timotej Májsky
Timotej Májsky Foto: TV Markíza
Timotej Májsky
Timotej Májsky
Timotej Májsky

Superstarista svojou otvorenosťou prekvapí mnohých.

Timotej Májsky je človek, ktorého pokojne môžeme nazvať fenoménom tohtoročnej série SuperStar. Podarilo sa mu vzbudiť neskutočný záujem fanúšikov a médií, a to hneď po prvom kastingu a vyslúžil si aj nálepku toho kontroverzného.

Z chlapca, ktorý sa až do SuperStar nikdy nevenoval spevu, ale len produkoval hudbu, sa stal spevák a idol tisícov. Dnes má na konte takmer 150 tisíc fanúšikov na Instagrame aj desiatky fanklubov. 

TIP NA ČLÁNOK: Posledný rozhovor z pódia SuperStar. Porotca sa počas neho rozplakal!

V jednom z rozhovorov zo série Sme doma sa s Máriom z markizáckeho kastingového oddelenia rozprával nielen o plánoch do budúcna, ale aj odhalil zákulisie SuperStar. Ako vyzerala jeho cesta od samého začiatku a čo zo zákulisia diváci na obraze nikdy neuvidia?

Vypočujte si Timov pohľad na výrobu takejto veľkolepej šou. Tiež prezradil, akému žánru sa už roky venuje a prekvapí tým mnohých. Jeho slabosťou totiž vôbec nie je pop a paradoxne ani spev ako taký.

Napriek tomu je jeho idolom Paľo Habera, ktorému dal ešte na úvodnom kastingu jeden svojský kompliment. Čo z epizódy vystrihli, no Tim na to so smiechom spomína?

Sledujte rozhovor:


TIP NA ČLÁNOK: Supersaristi rozbiehajú seriál. Koho z nich uvidíte nahého vo vani?