Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Obrovský úspech Timoteja Májskeho. Spolupráca so svetovou megahviezdou!

14. 06 2020 12:00 | nb
Timotej Májsky je aktuálne platinový blondiak.
Timotej Májsky je aktuálne platinový blondiak. Foto: TV Markíza
Timotej Májsky
Timotej Májsky
Timotej Májsky

Účasť v SuperStar mu otvorila dvere do sveta. Doslova.

Timotej Májsky už po prvom kastingu SuperStar zožal úspech. V priebehu pár týždňov získal 150 tisíc sledovateľov na Instagrame a hádam každý fanúšik šou vie, kto je kontroverzný Tim.

Spevák síce prechádzal súťažou s problémami, niekoľkokrát schytal drsnú kritiku od poroty a dokonca sa dostal aj do ostrého konfliktu s kolegyňami, no podarilo sa mu dostať sa až do finále a zaspievať si naživo.

Vypadol s pesničkou Myslím, že môže byť od IMT Smile a Mariána Čekovského, no súťažou sa jeho hudobná kariéra ani zďaleka neskončila - práve naopak. Tim dosiahol presne to, čo od súťaže chcel - zviditeľniť sa. To sa mu podarilo do takej miery, že sám ostal prekvapený.

TIP NA ČLÁNOK: Kontroverzný Timotej po odmlke prehovoril. Čo sa naozaj dialo v zákulisí SuperStar?

Jeho prvý kasting si pozrel sám Kygo, svetový DJ a producent, ktorý patrí k súčasnej hudobnej špičke. Dokonca si na Instagrame vymenili správy.

"Kygo mi z ničoho nič lajkol fotku z kastingu, čo som si všimol úplnou náhodou, najprv som myslel, že to bol nejaký omyl. Tak som mu napísal len krátke poďakovanie, a že som jeho fanúšik už dlhé roky. Z ničoho nič mi na druhý deň prišla odpoveď. Že ďakuje, páči sa mu môj hlas a že by sme mohli nadviazať spoluprácu. Veľmi, veľmi ma to potešilo, pretože Kygo je skutočne jeden z hlavných dôvodov, prečo som sa začal venovať produkcii, veľmi ho obdivujem. Pre niekoho to možno príde ako maličkosť, ale skúste si predstaviť vášho najväčšieho idola, ktorý Vám napíše, že na vás niečo obdivuje. Je to úžasný pocit a obrovská motivácia," vysvetľuje Tim.

Najnovšie fotky Tima a jeho správu od Kyga nájdete v galérii.

A aké sú jeho plány po SuperStar? "Plánujem vydať nejake svoje veci, uvidím, čo sa ľuďom páči a čo nie. Budú tam zahrnuté moje vokály či hranie na nástrojoch a veľmi sa teším," dodáva Tim, ktorý sa plánuje aktívne venovať aj hudobnej produkcii.

Vypočute si jeden z najslávnejších songov svetového producenta:


TIP NA ČLÁNOK: Habera bez trička a úplne na nepoznanie. Z tohto mu "odstrelilo dekel"!