MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Porotcovia sa nezdajú! Obklopení modelkami a s nahou učiteľkou sexu

16. 06 2020 14:00 | nb
Porota SuperStar 2020
Porota SuperStar 2020 Foto: TV Markíza

Z koho strhla známa sexica košeľu a kto skončil mokrý?

SuperStar je už za nami a vzišlo z nej množstvo skvelých spevákov na čele s víťazkou Barborou Piešovou. Aj v porote však sedia umelci, ktorých naše národy milujú, a to už celé roky. Aj títo rešpektovaní umelci a šoumeni si prešli vývojom a trvalo im roky, kým sa prepracovali. 

TIP NA ČLÁNOK: Monika Bagárová pred desiatimi rokmi. Takto začínala v SuperStar

Pre Mariána Čekovského nastal zlom s pesničkou Myslím, že môže byť, ktorú naspieval v rámci skupiny IMT Smile. Písal sa rok 2012, v klipe hrala vtedajšia učiteľka sexu Zuzana Belohorcová a Marián vtedy vyzeral takto:


Leoš Mareš je na scéne už 20 rokov. V rádiu má svoju rannú šou celé dve dekády, no okrem moderovania ho živil aj rap. Pesnička Svalnatec z jeho prvého albumu Tři slova je z roku 2001 a on si v nej vtipne strieľa zo svojej štíhlej postavy. Spomínate si, že jeden z najúspešnejších Čechov začínal ako raper? Pripomeňte si jeho začiatky:


V roku 2018 spravil videklip k rovnakej pesničke, kde sú rovnaké účinkujúce. No už to nie sú mladé modelky, ale krásne zrelé ženy. Leoš výrazne zmužnel a namiesto Ferrari uvidíte trabant. Čo poviete na túto verziu?


TIP NA ČLÁNOK: Porotkyňa priznala trpkú pravdu. Roky čelila posmeškom

Paľo Habera a Team a legendárny videoklip k pesničke Je to vo hviezdach z roku 1989. Účinkovala v ňom aj československá miss Ivana Christová:

 


TIP NA ČLÁNOK: Obrovský úspech Timoteja Májskeho. Spolupráva so svetovou megahviezdou!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na