MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Posledný rozhovor z pódia SuperStar. Porotca sa počas neho rozplakal

10. 06 2020 15:00 | nb
Porota SuperStar 2020
Porota SuperStar 2020 Foto: TV Markíza
Leoš Mareš, Patrície Pagáčová
Leoš Mareš
Na generálke superfinále boli aj Leošovi synovia.

Nával emócií prekvapil aj jeho samého.

Ročník SuperStar 2020 sa už skončil a jeho víťazkou je Barbora Piešová. Koniec však neznamená, že na túto mimoriadne vydarenú sériu šou sa len tak zabudne - práve naopak.

Boli ste svedkami toho, ako si nová, tentoraz päťčlenná porota perfektne sadla nielen pracovne, ale aj ľudsky. Videli ste stovky spevákov, z ktorých tí najlepší neustále postupovali ďalej, až sa vytvorila silná finálová desiatka.

TIP NA ČLÁNOK: Dokonalý duet Čekyho a Barbory. Vypočujte si legendárnu pesničku v ich podaní

Táto SuperStar bola plná nových priateľstiev, humoru a neočakávaných emócií. Toľkokrát porotcovia plakali pri nádherných a emotívnych vystúpeniach superstaristov a aj diváci pri obrazovkách si utierali slzy.

Pred superfinále Monika Bagárová porodila dcérku, no počas posledného kola nechýbala. Porotcovala cez kameru priamo z domu s trojdňovou Rumiou vedľa seba. Toto bol jeden z najdojímavejších momentov, ktorý dojal aj samotného Haberu.

Ani súťažiaci speváci sa nevyhli slzám. Barbora Piešová sa rozplakala priamo počas svojho vystúpenia na pódiu a nebola jediná, ktorá pod návalom emócií vypustila slzu. Dojatím plakali aj porotcovia.

TIP NA ČLÁNOK: Porotkyňa v slzách. Nečakala som, že to bude taký masaker!

Aj po zhasnutí kamier a po konci živého prenosu emócie pokračovali. Leoš Mareš sa dokonca priamo počas zákulisného rozhovoru len minúty po konci prenosu dojatím rozplakal.

Jeden z najúspešnejších ľudí českého šoubiznisu si prvýkrát vyskúšal možnosť byť v porote šou, ktorú nedávno moderoval. Pozrite si rozhovor, ktorý dojme aj vás.

 

TIP NA ČLÁNOK: Habera konečne odpovedal na to, čo všetkých tak zaujímalo. Všimli ste si to aj vy?

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na