Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prvý videoklip Esther zo SuperStar je na svete. Veď je tam nahá!

09. 06 2020 11:00 | nb
Esther Lubadika
Esther Lubadika Foto: Instagram/nastyesthy
Nakrúcanie videoklipu k pesničke Turn Me On
Nakrúcanie videoklipu k pesničke Turn Me On
Nakrúcanie videklipu k pesničke Turn Me On

Pozrite si video, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani svetové hviezdy.

Esther Lubadika je tanečnica a speváčka, ktorá sa v SuperStar prebojovala až do finálovej desiatky. Vypadla v prvom finálovom kole, no splnila si svoj sen. Okrem toho, že sa zaradila medzi najlepších spevákov Česka a Slovenska, sa jej podarilo aj zatancovať si v živom prenose.

V poslednej pesničke Can't Hold Us Down odpálila Esther brutálnu šou aj s choreografiou a svoju cestu v šou ukončila vo veľkom štýle. Hudobnú kariéru však týmto len naštartovala. Na svete je jej prvý videoklip k pesničke Turn Me On, ktorú vydala ešte v lete 2017. Teraz však prišiel čas aj na vizuálnu podobu a tá je naozaj veľkolepá. 

"Pesnička vznikala dlho a dlho som si tiež vyberala tím ľudí na videoklip. Chcela som, aby to naozaj stálo za to," hovorí Esther, ktorá počas dvoch nakrúcacích dní aj trochu vymrzla, no mala možnosť sa zahriať v náruči krásavca, ktorý je s ňou v stane. A vyzerá to, že sú nahí!

"Mala som nohavičky," smeje sa Esther, ktorá v klipe aj veľa tancuje. Profi tanečnica improvizovala, čo bolo náročné, no ona má pohyb v krvi rovnako ako hudbu.

Pozrite si jej odvážne a extravagantné video, za ktoré by sa nemusela hanbiť žiadna svetová hviezda.


TIP NA ČLÁNOK: Esther postúpila, fanúšikovia jej to ali vyžrať. Posiela im tento odkaz