Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nový párik v SuperStar? Po spoločne strávenej noci sa k sebe majú stále viac

23. 05 2020 15:00 | nb
Michal a Barbora
Michal a Barbora Foto: Instagram/michalsafrata
Michal Šafrata, Barbora Piešová, Lucka Bikárová a Diana Kovaľová
Michal Šafrata a Barbora Piešová
Barbora Piešová a Michal Šafrata

Superstaristi prehovorili o tom, ako to medzi nimi je.

Finálová desiatka superstaristov je naozaj skvelá partia. Top 10 najlepších spevákov si ľudsky veľmi sadlo a vytvorili sa medzi nimi pevné priateľstvá. Jednou takouto dvojicou je aj Barbora Piešová s Michalom Šafratom.

Fanúšikovia si na ich sociálnych sieťach všímajú, že sú neustále spolu a aj v minulej epizóde videli, že Barbora nocovala u Michala. Štáb ju našiel spať medzi ním a Mikym Hrbáčkom. Tento vzťah na intenzite neuberá, práve naopak. Ako to medzi nimi vlastne je?

Michal sa fotkou s Barborou pochválil na Instagrame:

Zdroj: Instagram/michalsafrata

Spevák všetko vysvetlil v live rozhovore na Instagrame s Matúšom Krnčokom. Prezradil aj to, čím ho prekvapil Leoš Mareš a čo je jeho najväčší spevácky sen. Vo finále šou ho čoskoro uvidíte hrať naživo aj na gitare, keď zaspieva hit Lennyho Kravitza.

Ak si chcete Michala vypočuť hrať a spievať už teraz, sledujte video. Tu zaznela pesnička On My Head, ktorú spieval v poslednom SuperVýbere a následne postúpil.


Matúš vyspovedal aj Barboru Piešovú, ktorá Michalove slová potvrdila. "S Michalom sme si sadli od kvarteta, je to srandista a dá sa na všetko nahovoriť. Giovanniho a Maťku mám tiež veľmi rada a aj s Timom si dosť rozumiem," povedala k téme vzťahov v súťaži. Jednoducho, všetci sú len kamaráti. "SuperStar je ako tábor," smeje sa.

Speváčka v júni oslávi 20 rokov, donedávna pracovala "normálne vo firme" a hudbe sa venovala ako svojmu koníčku. Napriek popularite, ktorej sa vďaka SuperStar teší, si myslí, že po skončení tohto kolotoča bude opäť taká ako doteraz. Najmä čo sa týka imidžu. 

TIP NA ČLÁNOK: Zoznam pesničiek prvého finále. Kto zaspieva najväčší ht jedného z porotcov?

"Celý život som chodila v teplákoch, montérkach alebo rifliach a potom sa k tomu zrejme vrátim," hovorí so smiechom, no premeny si užíva.

Zatiaľ najväčšou zmenou bolo prefarbenie vlasov a ofina, no výzvou sú aj podpätky. Kým ostatní speváci trénujú spev, ona nacvičuje chôdzu vo vysokých topánkach.

Pozrite si celý rozhovor s Barborou. Čo by si kúpila ako prvé, keby šou vyhrala? A prečo všetci superstaristi chodia na jej hotelovú izbu?


Sledujte prvé finálové kolo SuperStar naživo v nedeľu 24. mája o 20.25 h na Markíze!