MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Giovanni tesne po rohodnutí so slzami v očiach. Teraz musí urobiť len jediné

23. 05 2020 11:30 | nb
Giovanni Ricci
Giovanni Ricci Foto: TV Markíza
Giovanni Ricci a Martina Koniariková
Martina Koniariková a Giovanni Ricci
Giovanni

Spevák sa bude s touto zmenou ťažko vyrovnávať.

Po SuperVýbere v klube Epic porota rozhodla o tom, kto bude vo finálovej desiatke spevákov. A kým Giovanni Ricci postúpil do TOP 10, jeho polovička Martina Koniariková to šťastie nemala. Pár, ktorý doteraz každé kolo prežil bok po boku a dokonca spievali aj v duete aj v kvartete, sa teraz musí rozlúčiť. Našťastie, len na chvíľu.

Giovanniho čaká minimálne jeden live prenos a vystúpenie na veľkom pódiu s profesionálnou kapelou. Všetko to prežije bez Martinky po boku, no našťastie v obklopení prateľmi. Lebo z tejto talentovanej a veselej partie sa v priebehu kôl stala nerozlučná partia.

TIP NA ČLÁNOK: Superstaristi po postupe do TOP 10. Prečo bola speváčka smutná z toho, že ide do finále?

Pozrite si rozhovor s Giovannim tesne po tom, ako sa dozvedel, že on ide do finále a jeho polovička v súťaži končí. "Ja som myslel, že Maťka postúpi, že ja to ju budem objímať a gratulovať jej," povedal so slzami v očiach.

"Nechápem, ako si porota mohla vybrať mňa namiesto Jana, ktorý spieval Eltona Johna. Jeho vystúpenie som si veľmi užil. Je to tažké, vy máte očakávania a potom sa vám to celé rozpadne," dodal a bolo cítiť, že emócie sa v ňom striedali. Čo by chcel Giovanni urobiť, aby sa ľahšie vyrovnal so situáciou?

Sledujte rohovor:

 

Sledujte prvé finálové kolo SuperStar naživo v nedeľu 24. mája o 20.25 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na