MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Superstaristi po postupe do TOP 10. Kto bol najsmutnejší z toho, že ide do finále?

22. 05 2020 15:00 | nb
Superstaristi po tom, ako sa dozvedeli, že postupujú do finále.
Superstaristi po tom, ako sa dozvedeli, že postupujú do finále. Foto: TV Markíza

V SuperVýbere ste videli slzy šťastia aj smútku. Toto je dôvod!

Finále SuperStar je predo dvermi a desať tých najlepších bude mať možnosť prvýkrát si vyskúšať vystupovanie naživo a s kompletnou profesionálnou kapelou. Speváci si ešte stále zvykajú na to, že sú v TOP 10 a už o pár desiatok hodín ich čaká ďalší krst ohňom na pódiu a live.

Ako doposiaľ hodnotia finalisti svoje účinkovanie v SuperStar a ako sa cítia tesne po postupe?

Barbora Piešová doslova žiari šťastím. „Neskutočne sa teším, že som postúpila do finále. Som veľmi šťastná aj za to, že sa mi porota postavila a bolo to pre mňa úžasné a uspokojujúce. Pieseň bola pre mňa úplne super, veľmi som si to užila. Chcela by som poďakovať všetkým, ktorí ma podporovali, hlavne moji spevácki kolegovia boli super počas môjho spievania, takže som šťastná, ako to dopadlo. Ďakujem aj porote, že ma tak dobre ohodnotila, a že som mala šancu si to užiť," hovorí nadšene. Pozrite si, aká nadšená je zo svojho postupu:

 


TIP NA ČLÁNOK: Barbora s premenami neprestala. Na ryšavku odteraz zabudnite!

Timotej Májsky má za sebou aj kolá, s ktorými sa vyrovnával ťažšie. "Ako však vnímam svoj postup do finále? Sám neviem. Keď vidím všetkých, ktorí boli bez debaty lepší ako ja a vypadli, vnímam svoj postup ako nezaslúžený. Na druhej strane, Superstar je šou a mala byť zaujímavá po pozitívnej a aj negatívnej stránke. Myslím, že nikoho by nebavilo sledovať štyri mesiace, ako každý perfektne spieva. Snažím sa, ako len viem a budem sa snažiť až do samého konca. Názory niektorých ľudí však neovplyvním a ani svoje minulé postupy," vysvetľuje spevák, ktorý je v tejto súťaži priam fenomén. Na sociálnej sieti ho totiž sleduje 130 tisíc ľudí a to ešte ani nie je finále. "Som za to do smrti vďačný, už teraz žijem svoj sen. Ale ak ľudia hlasmi uprednostnia mojich kolegov, som s tým vopred stotožnený. Od začiatku som hovoril že som do tejto súťaže nešiel vyhrať, iba sa ukázať. Ktokoľvek vyhrá a aj tí, čo vypadnú, budem im držať palce," dodáva Tim.

Esther Lubadika svoje pocity po postupe opísala vo videu:

 


A ako novú situáciu prežíva Júlia Kramárová? „Moje pocity z nedeľňajšieho postupu do finále sú neopísateľné, doteraz tomu nemôžem uveriť. Možno ste videli aj moju reakciu, že som sa rozplakala. Bol to môj sen odmalička - dostať sa do živých prenosov. Veľmi si vážim porotu, že mi dali druhú šancu, keďže ten môj nedeľňajší výkon nebol taký, aký by som chcela. Možno to bolo aj stresom, ale myslím si, že tam boli kandidáti, ktorí si to zaslúžili omnoho viac ako ja. Dúfam, že nesklamem všetkých, ktorí mi fandia, ale naopak, prekvapím ich v ďalších kolách."

TIP NA ČLÁNOK: Aj hviezdy Oteckov sledujú SuperStar. Komu najviac držia palce?

Pre Dominiku Lukešovú bol postup úžasnou správou, no vzápätí pocítila aj smútok. "Bušilo mi srdce a hltala som každé slovo poroty. Povedali mi, aby som vystúpila z radu a to isté povedali mojej dobrej kamarátke Veronike Weissovej, s ktorou sme kamarátky šesť rokov a spievali sme spolu už ako malé dievčatká, takže sme si postup navzájom priali. Keď mi porota povedala, že postupujem do TOP 10, tak som tomu naozaj nemohla uveriť. Úplne som stratila reč a začala plakať šťastím. Potom ma však zasiahol veľký smútok, pretože som si uvedomila, že už so mnou Veronika vlastne nebude a následne zo súťaže vypadol môj ďalší veľmi dobrý kamarát Mikuláš Hrbáček," vysvetľuje.

Okrem týchto spevákov sa tešte aj na zvyšok desiatky. Tvoria ju ešte Diana Kovaľová, Lucie Bikárová, Martin Schreiner, Michal Šafrata a Giovanni Ricci, ktorý po postupe tiež nežiaril šťastím. Dôvod bol jediný - jeho láska Martina Koniariková vypadla, a tak v súťaži pokračuje bez nej.

TIP NA ČLÁNOK: Zoznam pesničiek prvého finálového kola. Kto zaspieva najväčší hit jedného z porotcov?

Sledujte prvé finálové kolo SuperStar naživo v nedeľu 24. mája o 20.25 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na