MARKIZA • NEDEĽA • 20:30 •

Aj hviezdy Oteckov sledujú SuperStar. Ktorým spevákom najviac fandia?

22. 05 2020 13:00 | nb
Komu fandia mladí herci z Oteckov?
Komu fandia mladí herci z Oteckov? Foto: TV Markíza
Porota SuperStar 2020
Júlia Kramárová
Monika Bagárová

Máte rovnakých favoritov ako obľúbení herci?

SuperStar sa pomaly, ale isto blíži do úplného finále a divákov čaká prvý živý prenos, počas ktorého budú môcť hlasovať za svojho favorita. Po prvom kole vypadne polovica, to znamená, že pätica spevákov postúpi do úplného finále, kde bude vyhlásený víťaz.

V súťaži ste však videli viacero spevákov, ktorých ste si obľúbili napriek tomu, že skončili už v SuperVýberoch. Aj mladí herci z Oteckov sledujú SuperStar a majú svojich obľúbencov. Komu by dopriali výhru a kto bol naprieč celou súťažou ich najväčším obľúbencom?

TIP NA ČLÁNOK: Zoznam pesničiek prvého finálového kola. Kto zaspieva najväčší hit jedného z porotcov?

"Moja obľúbenkyňa bola Klára Berisha, pretože vynikajúco spieva a vidno na nej, že keď spieva, je vo svojom živle. Do finále sa, žiaľ, nedostala, tak teraz sú mojimi favoritmi Martin Schreiner a Lucka Bikárová. Obaja sú veľmi sympatickí," hovorí Riško Labuda.

Danko Rovňák fandí Slovákom. "Môj favorit je Timotej Májsky. Má dobrý štýl obliekania, má dobrý hlas -  chraplák, ktorý sa mi páči, je sympatický a má na to, stať sa Superstar. A z dievčat sa mi páči Júlia Kramárová, lebo je pekná, má super hlas, je smelá a tiež má chrapľavý hlas."

Pre Tobiaska Krála boli zatiaľ najsympatickejší bratia Mrázovci, no keďže vypadli, má nového favorita. "Vo finále budem držať palce Timotejovi Májskemu."

"Palce som držal Zare Prágerovej, ktorá už vypadla, lebo je to sestra mojej kamarátky. Budem určite fandiť všetkým, ktorí sa dostanú do top 10!" povedal diplomaticky Maroško Baňas.

Júlia Kramárová sa páči aj Lare Baranovej. "Úžasne spieva, pekná, pekne sa oblieka a hneď som si ju zapamätala. Tiež sa mi páči Klára Berisha a Lucie Bikárová, lebo sú sympatické a pekne spievajú," pochválila speváčky.

Izabelka Gavorníková túto šou miluje. "SuperStar pozerám pravidelne každú nedeľu a veľmi ma to baví. Moji favoriti sú Timotej Májsky, lebo sa mi páči jeho chraplák a je to fešák. Diana Kovaľová, lebo sa mi dobre počúva jej hlas a je sympatická. Rada mám aj Luckú Bikárovú, pekne sa oblieka a páči sa mi aj jej spevácky prejav a moja posledná favoritka je Júlia Kramárová, lebo si tiež myslím, že na to má, aby bola v top 10. Veľmi sa mi páčila aj Klára Berisha, ktorá, žiaľ, nepostúpila," zhodnotila seriálová Viky Bobulová.

TIP NA ČLÁNOK: Po konflikte s Timom vypadla. Prvý rozhovor po Hankinom verdikte

Sledujte prvé finálové kolo SuperStar naživo v nedeľu 24. mája o 20.25 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na