MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Timotej priznáva: „Viem, že v tejto desiatke som kontroverzný článok“

21. 05 2020 17:00 | nb
Timotej Májsky
Timotej Májsky

Porota má na superstaristu iný názor, než by sám chcel.

Timotej Májsky už od začiatku svojho pôsobenia v SuperStar robil rozruch. Po prvom kastingu, na ktorom dojal porotkyne k slzám, sa okolo neho strhla lavína internetového ošiaľu a spevák si ešte pred finále vytvoril obrovskú fanúšikovskú základňu. Na Instagrame má už takmer 130 tisíc sledovateľov a toto číslo neustále rastie.

V priebehu ďalších kôl bol však aj skritizovaný. V bunkri mali z neho porotcovia pocit, že je tesne pred nástupom do liečebne, po kvartete boli z neho zmätení. "Zdá sa mi, akoby si to vzdal," povedal mu Mareš.

TIP NA ČLÁNOK: Pozrite si ešte raz vystúpenie Timoteja a ďalších finalistov z TOP 10. Kto je vaším favoritom?

Keď prišlo na duety, medzi Timom a Hankou Džurbanovou došlo k vyostrenému konfliktu, ktorý sa prejavil aj pred porotou. Aj s pesničkou Crazy v poslednom SuperVýbere spevák pobúril, možno aj preto, že znovu skúšal svoje "tanečky".

Faktom je, že Timotej to dotiahol až do finálovej desiatky. Tesne po postupe v poslednom SuperVýbere priznal, že by si prial, aby na neho mala porota iný názor. Ako sa stotožnil s tým, že práve on je kontroverzným článkom finálovej zostavy?

 

TIP NA ČLÁNOK: Po konflikte s Timom vypadla. Prvý rozhovor po Hankinom verdikte

Sledujte prvé finálové kolo SuperStar naživo v nedeľu 24. mája o 20.25 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na