Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Pravidlá finálových kôl SuperStar: Všetky detaily, ktoré potrebujete vedieť

18. 05 2020 10:00 | nb
Finálová desiatka SuperStar 2020
Finálová desiatka SuperStar 2020 Foto: TV Markíza
Lucie Bikárová
Dominika Lukešová
Timotej Májsky

Aký priebeh bude mať hlasovanie a vyraďovanie a aké nové opatrenia budú sprevádzať živé prenosy?

SuperStar vrcholí a diváci sa môžu dve nasledujúce nedele tešiť na dva živé prenosy, kde bude desiatka najlepších spevákov Česka a Slovenska bojovať o titul SuperStar, ale aj o lukratívnu výhru 75-tisíc eur. O tom, kto skončí ako víťaz, už nebude rozhodovať porota tak ako to doteraz, ale len a len diváci.

Podmienky, za ktorých sa živé prenosy šou budú nakrúcať, sú mimoriadne prísne po hygienickej i bezpečnostnej stránke a budú bez prítomnosti divákov. Finálová desiatka spevákov bude bez rúšok, rovnako ako porota.

TIP NA ČLÁNOK: Najväčší risk v SuperStar: Mimoriadne prísne opatrenia počas živých prensov

"V prvom prenose na základe diváckeho hlasovania päť súťažiacich s najnižším počtom hlasov šou opustí. V druhom živom prenose - v Semifinále - vystúpi pätica postupujúcich, každý s dvomi pesničkami. Divácke hlasovanie sa následne pozastaví a SuperStar opustia dvaja ďalší súťažiaci s najnižším počtom hlasov. Z troch najúspešnejších sa stanú superfinalisti a divákom zaspievajú ešte raz. Jeden z nich sa potom stane SuperStar," hovorí režisér Pepe Majeský.

A keďže prenosy budú bez divákov, to znamená aj bez rodinných príslušníkov finalistov, produkcia sa s nimi spojí naživo online vďaka moderným technológiám. Vďaka pohľadu do domovov súťažiacich tak uvidíte bezprostredné reakcie ich najbližších.

A aké sú pravidlá hlasovania? Pozor, diváci budú môcť hlasovať IBA počas priameho prenosu finálových kôl! Viac sa dozviete TU

 

V galérii nájdete fotky všetkých finalistov z posledného SuperVýberu.

TIP NA ČLÁNOK: Konečne nič nebráni ich láske. Superstarovský párik zverejnil prvú pusu!

Sledujte prvé finálové kolo SuperStar naživo v nedeľu 24. mája o 20.30 h na Markíze!

Komentáre (0)