MARKIZA • NEDEĽA • 20:30 •

Víťazka SuperStar má krásnu novinku. Čoskoro sa bude oslavovať

16. 05 2020 11:00 | nb
Tereza Mašková
Tereza Mašková Foto: Insatgram/terezaa.maskova

Tereze Maškovej sa tento rok splní ten najväčší sen.

Tereza Mašková vyhrala SuperStar v roku 2018 a dnes sama so záujmom sleduje novú sériu. V Teleráne s Kvetkou a Tomášom si zaspomínala na to, ako prežívala náročnú súťaž ona. Okrem toho sa nesmierne tešila, že mohla fyzicky prísť do televízneho štúdia a stretnúť sa s moderátormi.

Spevácka súťaž Tereze vzala súkromie. Ona však vôbec nemá problém s tým, že ju na ulici oslovujú ľudia a fanúšikov si váži. Zažila však aj prehnaný záujem. "Po skončení SuperStar som si nemohla ísť ani len tak do obchodu po rožky, lebo aj tam ma zastavovali," smeje sa.

TIP NA ČLÁNOK: Fešného superstaristu by ste nespoznali. Ešte nedávno vyzeral takto

Po účinkovaní v šou s rastúcou popularitou pribúdali aj speváčkini sledovatelia na Instagrame. Tereza priznáva, že aj ona tomu na istú dobu prepadla.

"Nechcem ponižovať sociálne siete, ale je to veľmi ovplyvňujúce. Keď človek vidí, že mu rastú followeri, môže sa tak trochu zblázniť a prestane žiť ten skutočný život. Aj ja som si uletela a musela som sa zabrzdiť," priznáva. 

TIP NA ČLÁNOK: Čeky to povedal na rovinu. V SuperStar ide o veľké peniaze, môže to ublížiť

"Rada zverejním či už prácu, ale kľudne aj to, že som urobila tortu. Fanúšikovia mi hovoria, že vidia, že pre mňa ten Instagram nie je všetko," hovorí Tereza. A keď je reč o torte, v kuchyni teraz trávi viac času, hoci na nový režim si musela zvykať.

Zdroj: Instagram/terezaa.maskova

"Spávam do desiatej, čítam knihy, upratujem a piekla som, ale to pečenie mi veľmi nejde," smeje sa Terka. Po pár týždňoch to už chcelo zmenu, tak začala pracovať na novom albume.

Ten vychádza 14. júna a speváčka hovoríl že bude farebný, prevažne v češtine a so zaujímavými hudobnými hosťami. "Je ťažké sa hneď nájsť, ale je tam všetko, čo ma baví. Som pyšná na ten album, je to moja práca za posledné dva roky," hovorí.

Sledujte celý rozhovor s Terezou Maškovou:

 

TIP NA ČLÁNOK: Porota zvozí Timoteja pod čiernu zem. Z jeho kreácií sa im chce "blejt"

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 17. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na