Superstar cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Najväčší risk v SuperStar: Takýto priebeh budú mať živé prenosy

13. 05 2020 09:00 | nb
Superstaristi a porota v klube Epic
Superstaristi a porota v klube Epic Foto: TV Markíza
Adéla Krejdlová, Michal Šafrata
Diana Kovaľová, Martin Schreiner
Klára Berisha, Júlia Kramárová

Šou prežíva najťažšie obdobie vo svojej histórii. Tu sú všetky detaily k finálovým kolám.

V tomto náročnom období sa mnohí diváci pýtajú, čo bude ďalej so SuperStar. Šou, ktorá je postavená na princípe živých prenosov a diváckeho hlasovania, bude vysielaná aj v tomto období. Samozrejme, za prísnych a upravených podmienok. Nič sa však nezmení na tom, že svoju SuperStar si vyberú sami diváci.

"Čo sa týka finálových kôl tohto ročníka SuperStar, televízia finalizuje plán, ako nakrútiť finálové kolá. Dôležité pre divákov v tejto chvíli je, že robíme všetko preto, aby bol víťaz prebiehajúceho ročníka známy v plánovanom čase, čize pred letom," hovorí PR manažérka SuperStar Lenka Horáková.

TIP NA ČLÁNOK: Toto fanúšikovia netušili! Superstarista bude otcom

A čo presne môžete očakávať? Dve finálové kolá s desiatimi finalistami, ktoré sa budú nakrúcať v štúdiách v pražských Jinoniciach. Práve tam sa predtým nakrúcali aj kastingové kolá šou. Finalisti budú počas celej doby ubytovaní v hoteli s prísne stráženým režimom, aby sa minimalizoval kontakt s verejnosťou.

Aj všetky dokrútky budú robené za prísne stanovených pravidiel. Podľa najnovších českých opatrení už nie sú povinné rúška na verejnosti, no celý štáb bude aj tak nakrúcať vždy v rúškach. Bez rúšok budú na nakrúcaní len porota, superstaristi a kapela.

Okrem toho, súťažiaci i porota prejdú testom na ochorenie COVID-19. Samozrejmosťou a povinnosťou sú rúška, rukavice, štíty a ďalšie zdravotnícke pomôcky pre štáb.

TIP NA ČLÁNOK: Doteraz najbrutálnejšia premena SuperStar. Barboru s novou vizážou nespozá ani porota!

Režisér Pepe Majeský v Teleráne prezradil ďalšie podrobnosti o finále SuperStar. Budete prekvapení, čo všetko má pod palcom!

 

TIP NA ČLÁNOK: Prekrásne duety hodné finále. Takto sa robí šoubiznis!

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 17. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Upútavka

 
SuperStar - v piatok, 22. októbra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na