Superstar cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30 •

Toto fanúšikovia netušili! Superstarista bude čoskoro otcom

11. 05 2020 15:00 | nb
Superstaristi
Superstaristi Foto: TV Markíza
Jaroslav Dolník
Dominika a Jaroslav si v predposlednom SuperVýbere zaspievali duet.
Jaroslav Dolník v divadle postúpil.

Bábätko sa narodí v lete a bude to chlapček.

V rodine superstaristu Jaroslava Dolníka majú krásny dôvod na oslavu. Dvojmetrový sympaťák, ktorý si získal fanúšikov výrazným sýtym hlasom, sa totiž stane otcom. A to už dvojnásobným.

K trojročnému synčekovi Dávidkovi pribudne druhý chlapček, ktorý by sa mal narodiť na deň presne ako jeho starší brat. Jarda s manželkou Evou sa už nevedia dočkať, no najviac sa podľa všetkého teší práve ten najmladší člen rodiny.

TIP NA ČLÁNOK: Prvá vlastná tvorba aj duety superstaristov sú vonku. Vypočujte si Jarov nádherný duet s Dianou Kovaľovou

"Meno ešte nemáme vybraté definitívne, tam má posledné slovo tatko," smeje sa Jarova polovička, ktorá prežíva to najkrajšie životné obdobie. O svojom manželovi hovorí ako o perfektnom otcovi.

"O Dávidka sa zvláda kompletne postarať bez problémov už od malička. Toto sú najkrajšie okamihy našich životov. Sme šťastní, že sme zdraví a čakáme zdravé bábätko, tešíme sa z toho," dodáva spokojne pani Dolníková. Rodinke srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia a lásky!

Jaroslav s manželkou Evou a synom Dávidkom:

zdroj: Instagram/jarodolnik

A takouto sexy fotkou oznámila Jarova manželka, že sa stanú dvojnásobnými rodičmi:

zdroj: Instagram/byevadolnikova

Jaroslav to ako najstarší účastník SuperStar dotiahol až do top 48 v SuperVýbere, kam sa prebojoval z divadla. Tam v rámci kvarteta spieval legendárny hit Baroko. Následne v SuperVýbere po duete s Dominikou Lukešovou vypadol. Vypočujte si ich krásnu verziu piesne Someone You Loved:


TIP NA ČLÁNOK: Duetu predchádza drsná príprava. Toto si Dominika s Jarom naozaj nezaslúžili!

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 17. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Upútavka

 
SuperStar: 2. FINÁLE - NAŽIVO v nedeľu, 5. decembra, o 20.25!
Sledujte celé epizody na