MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Speváčky prelomili mlčanie o Timovi. Adéle s Luckou teraz posielajú výhražné správy

11. 05 2020 09:20 | nb
Adéla a Tim.jpg
 

Lucka už oľutovala, že Hanke vôbec niečo povedala.

V SuperStar to teraz poriadne vrie. Diváci boli svedkami toho, ako vzniklo napätie medzi Timotejom a Hankou a začať to malo práve u "tretej osoby". Jej meno však odznelo už v epizóde, kedy Hanka priznala, že išlo o Lucku Bikárovú.

Lucka mala totiž Hanke povedať, že Tim sa sťažoval, že v duete nedostal krajšiu speváčku. Následne sa začal kolotoč vysvetľovaní, kedy každá strana chcela vysvetliť svoju verziu tejto nepríjemnej situácie. Kým Timotej tvrdí, že povedal niečo úplne iné, Hanka má opačný názor.

TIP NA ČLÁNOK: Najextrémnejší konflikt v SuperStar medzi Timom a Hankou

Teraz sa k nej pridávajú aj kolegyne. Sama Lucka Bikárová nahrala svoje vyjadrenie k celej veci a neskrývala slzy v očiach. Aj Adéle Krejdlová bez okolkov povedala svoj názor na Tima. To však nie je všetko. Dievčatám pre to teraz chodia výhražné správy, ktoré by nechcel dostávať naozaj nikto.

"Veľa z vás videlo story Timka, kde ma označil za neznámu osobu. Ja chápem, že sa chce očistiť a chce z toho, samozrejme, vyjsť ako dobrý. Ja som Haničke nepovedala nič zlé, chcela som jej len pomôcť. Chodí mi teraz veľa škaredých správ, čo ma veľmi mrzí, lebo nikto nevie, ako to bolo, ako som to Haničke povedala. Urobila som asi veľkú chybu, nemala som sa do toho sra* a čokoľvek hovoriť, len ma to mrzelo, že Timko vypustil niečo také z úst, ani nebudem hovoriť čo. Každý by mal stáť za tým, čo povedal a nehádzať to na druhých. Teraz budem asi za zlú ja. Nechcem vyzerať, že sa z toho chcem vykrútiť, len to chcem uviesť na pravú mieru. Za produkciou som určite nešla, nie som taká pipka, aby som to robila, to by som si ani nedovolila. Počulo to viac ľudí, nielen ja, takže dúfam, že sa k tomu vyjadria. Tak ako urobil chybu Timko, tak som ju urobila aj ja. Ja si za tým však stojím. Po výhru si nejdem, ja som rada, že som sa dostala takto ďaleko a že som stretla skvelých ľudí. Nie som ten typ človeka, ktorý podráža nohy, som veľmi srdcová a bolí ma, keď sa s niekým hádam. Veľmi ma to bolelo a bolo to celé veľmi vyhrotené. Je to vaša vec, komu uveríte," povedala Lucka a vyzvala fanúšikov, aby si pozreli aj instagramový príbeh Adély Krejdlovej.

TIP NA ČLÁNOK: Hanka a Timotej po odvysielaní epizódy. Vo vysvetlení sa nezhodli

"Nepáči sa mi toto pošpiňovanie na Instagrame a že človek, ktorý nie je dobrý, je stále v súťaži, ktorá si zakladá na dobrých ľudoch. Že ohovára svoje kamarátky a potom sa ešte vyhovára sa, že niekomu niečo povedal inak. My sme tam stáli, všetci sme pri tom boli. Vieme, čo sa tam dialo 24 hodín vkuse. A chápem, že vám je Timotej sympatický, ale mrzí ma, že veľa ľudí si ho zastáva, aj keď ho nepozná. Neviete, čo je to za človeka a ako sa správa, keď tam nie sú kamery. Mrzí ma, že mi ľudia píšu výhražné komentáre a esemesky, že ma zabijú za to, že ohováram Timoteja. Ľudia, preberte sa a dúfam, že v ďalšom diele sa o ňom dozviete ešte niečo viac," povedala Adéla.

Kde je v celej situácii pravda, vedia len sami superstaristi. Pozrite si ešte raz vystúpenie Timoteja a Hanky, ktoré bolo poznačené konfliktom. To sa odrazilo na ich výkone, napriek tomu oboch uvidíte spievať aj v ďalšom kole.

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 17. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na