Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Hanka a Timotej po odvysielaní epizódy. Vo vysvetlení sa nezhodli

10. 05 2020 23:10 | nb
Hanka a Timotej 011.jpg
 
Timotej Májsky
Hanka Džurbanová
Hanka a Timotej

Obaja sa vyjadrili k situácií, každý však úplne inak. Je v tom tretia osoba?

V SuperStar to poriadne vrelo! Nedorozumenie medzi Hankou Džurbanovou a Timotejom Májskym vygradovalo až do takej miery, že pred porotou predviedli vystúpenie, za ktoré si vyslúžili poriadnu kritiku. Podľa Mareša to vyzeralo, že Tim Hanku väzní v pivnici a všetci porotcovia sa zhodli na tom, že medzi spevákmi to extrémne škrípe. "Vyzeráte, akoby ste sa chceli pozabíjať," povedali.

Diváci už v epizóde videli, že Hanka kvôli svojmu kolegovi plakala na toaletách v hoteli. Spomenula, že sa niečo dozvedela od Lucie Bikárovej. Ale čo sa dialo v skutočnosti?

"Chcela by som uviesť na pravú mieru, že vyjadrenie Timka nebolo správne. Tá nemenovaná osoba nešla za produkciou a po výhru si tiež úplne nešla. Išla sa len zviditeľniť ako napríklad ja a ďalší súťažiaci. Veľa ľudí stálo pri tom, keď Timotej prišiel a oznámil nie, že chce staršiu, ale že chce krajšiu a lepšiu speváčku do duetu. Samozrejme som mu to odpustila, ale myslím, že nie je správne všetko hodiť na neznámu osobu. Ona totiž nechcela, aby z toho vznikol taký problém. Nechcem, aby sa to ďalej riešilo a myslím, že si má každý za tým stáť a nehádzať to na iných ľudí. To, čo nahral Timko vo svojej story, je pre mňa veľká lož, lebo sama na vlastnej koži som zažila jeho správanie," ukončila svoje vyjadrenie Hanka a poďakovala všetkým priaznivcom.

TIP NA ČLÁNOK: Timotej otvorene o účasti v SuperStar. "Je to obrovský tlak"

A toto povedal Tim vo svojom príbehu na Insatgrame, na ktorý speváčka reagovala:

"S Hankou sa poznáme už od decembra a keď nás rozdelili do duetov, tak nás to potešilo. Lenže potom som sa rozprával s jednou nemenovanou osobou. Nebudem menovať, o koho ide, lebo Hanka ju aj sama spomenula a ja chcem, aby hejt, ktorý vznikol pri mne, pri mne aj skončil. Tejto osobe som sa vyjadril, že som mohol dostať staršie dievča, lebo Hanka má 15 rokov a kebyže som dostal staršie dievča, mohli sme to zahrať, že sme zamilovaní a že je tam nejaké napätie," vysvetľuje Tim, ktorý to celé považuje za obrovské nedorozumenie.

"Povedal som to preto, lebo som vedel, ako veľmi som pos*al to kvarteto predtým a chcel som, aby to teraz dobre vyzeralo. Táto možno nemiestna poznámka sa pretransformovala do úplne iného scenára vďaka jednej osobe. Tento človek išiel za produkciou, dramaturgami, za všetkými superstaristami a povedal im, že ja som sa vyjadril, že som mohol dostať lepšiu speváčku a ešte iné blbosti. To som v živote nepovedal, ani by som si to v živote nedovolil. Sám som o Hanke a mnohých iných prehlásil, že sú technicky lepší speváci ako ja. Hanka na to, že má 15 rokov je úplne inde ako ja, čo sa týka spevu," priznal Timotej a následne sa vyjadril k tomu, čo diváci videli v epizóde.

"Ja som prišiel na vécko, kde ma Hanka začala konfrontovať, čo je úplne normálne. Lenže problém bol v tom, že ja som naozaj nevedel, o čo ide. Netušil som, že človek, ktorý sa tváril ako môj kamarát, spravil niečo takéto zbytočné. Len mi to potvrdilo, že niektorí v súťazi sú naozaj hladní po výhre a idú si za tým aj takýto štýlom, že podlamujú nohy ostatným. Chcem vás poprosiť, aby nik z vás nepísal a nehovoril nič negatívne Hanke. K nej sa dostalo niečo, čo nebola pravda a bolo to prekrútené a jej sa to dotklo. To by sa však dotklo každého," pokračoval Tim.

Tiež sa Hanke ospravedlnil, že ju do tohoto vtiahol. "Budem si už dávať veľký pozor na to, čo hovorím, lebo to môže byť ľahko prekrútené, ako to bolo aj v tomto prípade. Hanka, prepáč, že som ti pokazil zážitok zo spoločného duetu. Čo sa týka spoločného spevu, pokašlem, čo sa dá. Pre mňa všetko v SuperStar bolo prvýkrát - duet aj kvarteto. A k názoru ľudí, že som mal vypadnúť? Ja sa s tým stotožňujem, aj po vystúpení som povedal, že som mal vypadnúť. Dúfam, že vám ukážem aj to, že nie som nekolektívny pako a neviem spolupracovať s ľuďmi," zakončil Timotej svoje vysvetlenie.

Pozrite si vystúpenie Timoteja a Hanky po tom, čo sa medzi nimi udialo:

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 17. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)