MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Porota o drsnom vyhadzovaní v súťaži: Prečo skvelí speváci končia?

08. 05 2020 09:00 | nb
Porota SuperStar
Porota SuperStar Foto: Instagram/pavolhabera

Toto sa niektorým superstaristom ani fanúšikom možno nebude páčiť.

SuperVýbery vrcholia a počas nich musela porota poslať domov desiatky spevákov. Vypadnutie viacerých otriaslo nielen ich kolegami, ale aj fanúšikmi. Práve Paľo Habera je známy ako kat, ktorý už 15 rokov vyhadzuje sueprstaristov s "kľudom Angličana". Je to predsa súťaž a úlohou poroty je vybrať tých spevákov, ktorí majú potenciál byť vo finále.

Po tom, čo vypadlo niekoľko súťažiacich, ktorí boli favoritmi od prvých kastingov a počas jedného brutálneho vyraďovania dievčenského kvarteta v divadle sa rozplakal aj sám Leoš Mareš, sa Paľo Habera k celej situácii vyjadril a objasnil vyraďovanie zo svojho pohľadu. 

TIP NA ČLÁNOK: Habera je tiež len človek. Priznal, že aj jemu sa stáva táto nepríjemnosť

"Ja viem, je to možno trochu kruté, keď vypadne zo SuperStar váš favorit, ale dôvod je jednoduchý. V tej chvíli sa nám viac páči niekto iný. Sme vo fáze, keď už končia aj naozaj dobrí speváci a určite to neznamená, že vo svojom ďalšom hudobnom živote nemajú šancu zaujať. Majú," píše Habera a dodáva, že aj tak "všetci raz vypadneme".

zdroj: Instagram/pavolhabera

V Karlových Varoch v rozhovore pred nakrúcaním duetov Paľo Habera, Monika Bagárová a Marián Čekovský opísali vyraďovací proces z ich pohľadu.

"Bude ešte horšie, teraz sme v top 26 a sú tam naozaj dobrí speváci," hovorí Monika. Paľo dodáva, že nič sa nedá robiť a musia sa odosobniť a byť profesionálni. Bude to čoraz ťažšie, no čoskoro to bude už len na ľuďoch a porota si vydýchne.

TIP NA ČLÁNOK: Timotej otvorene o účasti v SuperStar. "Je to obrovský tlak"

Čomu okrem spevu porota venuje pozornosť? "Tím je dôležitý a my si všímame, ako vzniká," hovorí Čeky a Paľo dodáva, že práve povahy spevákov dokážu byť problémom.

"Postupne nás pár ľudí prekvapuje negatívnym smerom. Nehovorím o muzikantských veciach, ide skôr o to, ako sa vedia s ostatnými ľuďmi znášať. To, keď si pokazíš, ťažko nájdeš dobrých spolupracovníkov a budeš ako kôl v plote," hovorí. Viac v rozhovore:

 

TIP NA ČLÁNOK: Esther postúpila, fanúšikovia jej to dali vyžrať. Posiela im tento odkaz

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 10. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na