MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Krásne superstaristky majú spoločnú minulosť. Pred rokmi spolu takto vyvádzali

08. 05 2020 13:15 | nb
Júlia Kramárová a Lucie Bikárová
Júlia Kramárová a Lucie Bikárová Foto: lesley_bikarova Instagram/julia.kramarova
Lucka a Julka v letnom tábore
Lucka a Julka v letnom tábore s Yvettou Blanarovičovou
Lucka a Julka v letnom tábore

Dievčatá si vedia užívať život. Tieto fotky sú dôkaz.

Kto by to bol povedal, že niektorí superstaristi sa už dávno poznajú. Jednými z tých, čo sa už roky kamarátia, sú aj Júlia Kramárová a Lucka Bikárová.

Napriek tomu, že jedna je Slovenka a druhá Češka, cesty dievčat sa pred deviatimi rokmi spojili a to práve vďaka hudbe. Dievčatá sa spoznali v hudobnom tábore, ktorý už roky zastrešuje Yvetta Blanarovičová.

TIP NA ČLÁNOK: Sexy Júlia padla do oka úspešnému Slovákovi

"Bol to projekt pre deti zo sociálne znevýhodnených rodín, keďže v tom čase som do tejto sféry patrila. Organizátorkou je úžasná herečka a speváčka Yvetta Blanarovičová. Na Lucku spomínam v dobrom a dobre ju poznám, keďže v tomto projekte sme boli spolu asi šesť rokov. Lucka a ja sme si podľa mňa dosť podobné, keďže každá sme plná energie a baví nás zabávať druhých," hovorí krásna Julka, ktporá nebola prekvapená, že na kasting sa prihlásila aj Lucka. "Vedela som, že Lucka išla na kasting, tak som dúfala, že obe postúpime a stretneme sa v SuperStar," dodáva blondínka.

Ako si Lucka spomína na Julku? "Boli sme veľké kamošky, obe bláznivé a stále sme vymýšľali nejaké huncútstva," hovorí energická speváčka. Práve ona zverejnila archívne fotky, na ktorých si naplno užívajú leto. Okrem toho ukázala fanúšikom aj rozkošné video, na ktorom ako štvorročná spieva a hrá na gitare. Ten talent je neskutočný!

zdroj: Instagram/lesley_bikarova

TIP NA ČLÁNOK: Lucka svoj talent opäť potvrdila. Unikát v jej podaní vás posadí na zadok

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 10. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na