MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Čekyho prekvapenie z karantény. Týmto poteší všetkých svojich fanúšikov

03. 05 2020 11:00 | markiza.sk
Marián Čekovský
Marián Čekovský Foto: TV Markíza

Porotca sa spojil s tými najlepšími a tu je výsledok.

Marián Čekovský rovnako ako ostatní porotcovia SuperStar počas tohto náročného obdobia dodržiava všetky potrebné opatrenia. To mu však nebráni v tom, aby tešil fanúšikov hudbou, preto často vidíte na jeho Instagrame živé vysielanie spoza jeho klavíra a niekoľkokrát dokonca odohral koncert online.

Okrem toho sa Čeky rozhodol zapojiť aj do pesničky na diaľku a so speváčkou a saxofonistkou Dominikou Titkovou, ktorá ho do projektu oslovila. A o čo vlastne ide?

"Pesnička na diaľku - Zastavme to včas" je projekt, ktorý spája umelcov z celého Slovenska. V priebehu mesiaca sa zapojilo už vyše 50 hudobníkov a vzniklo niekoľko jej verzií, každá iná a v jedinečnom prevedení.

TIP NA ČLÁNOK: Porotca šokoval svojich kolegov. Netušili, že v kultovej piesni spieva on!

"Tento projekt je symbolikou toho, že je v našich rukách, ako bude tento svet vyzerať. Vyzýva ľudí, aby boli k sebe ľudskí a nemysleli iba na seba. Nemá byť však spájaná iba s touto pandémiou. Po celé stáročia bojujeme s najzákernejšími chorobami ako závisť, sebeckosť, zloba, chamtivosť. Tie môžeme poraziť, iba keď si uvedomíme, že sme v tom všetci spolu a sme si rovní," vysvetľuje Dominika.

Čekyho prvá reakcia na tento projekt a jeho posolstvo bola jasná: "Zimomriavky!" Okrem neho sa do projektu zapojili napríklad aj Martin Valihora, Oskar Rózsa, Peter Lipa, Juraj Hrčka či Milo Suchomel a mnohí ďalší.

Vypočujte si pesničku na diaľku, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy:


TIP NA ČLÁNOK: Je SuperStar v ohrození? Šou čakajú zmeny, aké tu ešte neboli!

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 3. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)