MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Je SuperStar v ohrození? Šou čakajú zmeny, aké tu ešte nikdy neboli

29. 04 2020 11:00 | nb
porota03.PNG
porota03.PNG

Koronavírus zásadne ovplyvní chod SuperStar. Takto to bude vyzerať v praxi.

SuperStar je v plnom prúde a trhá rekordy sledovanosti. Superstaristov momentálne čaká ďalšie vyraďovanie v SuperVýberoch, počas ktorých kritériá poroty stúpajú. Aj dobrí speváci vypadávajú, pretože byť dobrým už nestačí.

Kto získa titul SuperStar, to sa diváci dozvedia a pravdepodobne o tom aj sami rozhodnú ešte v tejto sezóne. Šéf marketingu a PR oddelenia TV Markíza, Michal Borec, bol hosťom Telerána, kde odpovedal na všetky doposiaľ nevyjasnené otázky ohľadom ďalšieho nakrúcania šou.

TIP NA ČLÁNOK: Superstaristi nezaháľajú. Prvá vlastná tvorba a duety sú vonku

Koronavírus a prísne opatrenia totiž ovplyvnili aj to, aký priebeh budú mať živé prenosy. "Nakrúcanie sa skončilo tesne pred zavedením opatrení. V hodine dvanástej sme dostali účastníkov domov. Hotové sú ešte tri časti - po kvartetách nasledujú duety a potom sólové vystúpenia," hovorí Michal Borec.

O SuperStar doteraz vždy rozhodovali diváci hlasovaním. Bude to tak aj v tomto prípade? Zaváži nejako to, aký dosah majú superstaristi na sociálnych sieťach? A ako to bude so živými prenosmi SuperStar? Sledujte video:

 

TIP NA ČLÁNOK: Superstaristi nezaháľajú. Prvá vlastná tvorba aj duety sú vonku

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 3. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na