MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

V SuperStar vznikla prvá láska. Detaily o tom, ako sa zaľúbenci dali dokopy

27. 04 2020 17:15 | nb
SuperVýber v Drnove
SuperVýber v Drnove Foto: TV Markíza
Anna Požická
Anna Požická v SuperVýbere
Ján Ožvoldík

Spojil ich SuperVýber v Drnove. Ako odvtedy fungujú?

Pamätáte si rapera Janka Ožvoldíka, ktorý postúpil do prvého SuperVýberu v bunkri v Drnove? Tam síce skončil svoju cestu v SuperStar, no účasť v šou mu dala viac, ako mohol dúfať.

Nielenže ho porota ho porota uznala ako talentovaného rapera, Janko okrem toho našiel aj lásku. Jeho vyvolenou je kolegyňa Anička Požická, ktorej cesta v súťaži sa tiež skončila v bunkri. Práve tu sa však dvojica dala dokopy.

"Stále sme mali o čom komunikovať cestou na hotel, ďalej romantické chvíľky, nočná prechádzka a došlo aj k bozku," opisuje Janko. Lenže hneď potom sa zavreli hranice a dvojica sa odvtedy nevidela. To ich však inšpirovalo k spoločnej pesničke, ktorá hovorí o tom, ako veľmi si chýbajú.

"Ja som svoju časť napísala niekedy v marci, potom sme sa dohodli, že to urobíme spoločne. On je mojou inšpiráciou a ja jeho," hovorí Anička, ktorá si na svojho milého bude musieť počkať. "Trpezlivosť ruže prináša a na dobré sa čaká, som zvedavý, ako dlho budem čakať na to najlepšie - na ňu," hovorí raper.

Ako dojica zvláda odlúčenie? "Píšeme a voláme si každý deň. Moja najobľúbenejšia časť je, keď spolu zaspávame. Máme zapnutý hovor a počas toho spíme aj sa spoločne zobúdzame," hovorí Anička. Ich telefonáty trvajú aj 10 hodín.

Pozrite si spoločný song zaľúbencov s umeleckými menami Jonzie a Anna Jane s názvom Chci víc:


Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 3. mája o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na