MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Zákulisie divadelného kola: Jediný deň na nácvik spoločnej pesničky

24. 04 2020 11:00 | nb
Superstaristi v divadle
Superstaristi v divadle Foto: TV Markíza

V divadle bude spievať 12 skupín. Pod palcom ich má tento človek!

Superstaristi majú pred sebou čoraz väčšie výzvy, a to nielen po speváckej, ale aj po psychickej stránke. V bunkri v Drnove absolvovali najprv spev bez podmazu a následne vystúpenie pred plným štúdiom. Tentoraz ich čakajú kvartetá v divadle v Karlových Varoch.

Štyridsaťosem superstaristov je rozdelených do 12 skupín a každá z nich si naskúšala spoločnú pieseň. Je to náročnejšie, než by sa mohlo zdať, pretože nie každý má skúsenosti so spevom na pódiu alebo so skupinovým spievaním.

TIP NA ČLÁNOK: Sexi superstaristky sa v divadle poriadne odviažu. Predvedú šou, aká tu ešte nebola!

O prípravách na toto kolo porozprávala v Teleráne hlasová pedagogička Janka Daňová Bugalová, ktorú si pamätáte okrem iného aj zo šou Tvoja tvár znie povedome. Práve ona mala na starosti usmerňovanie spevákov a úpravu ich piesní.

Vystúpenie, ktoré v epizóde trvá len niekoľko minút, nacvičovali superstaristi jeden deň. Len tak málo času mali na to, aby sa zosynchronizovali a naučili nový text.

Pozrite si rozhovor, v ktorom Janka prezradila, ako sa jej spolupracovalo so spevákmi. Boli všetci rovnako šikovní? A aké výhody a nevýhody má spievanie v kvartete? Nahliadnite do zákulisia:

 
 

TIP NA ČLÁNOK: Porotca šokoval svojich kolegov. Vôbec netušili, že v kultovej piesni spieva on!

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 26. apríla o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na