MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Superstarista prekvapil. Radikálne zmenil imidž a priznal vážny problém

16. 04 2020 11:30 | nb
Tim na prvom kastingu s Eliškou Ruskovou.
Tim na prvom kastingu s Eliškou Ruskovou. Foto: Instagram/timulko
Timotej Májsky
Tim na prvom kastingu s kamarátkou Eliškou Ruskovou.
Timotej Májsky pred porotou

Timotej otvoril tému, ktorej sa mnohí vyhýbajú.

Timotej Májsky je jeden zo superstaristov, ktorí sa už prvým vystúpením zapísali divákom do pamäti. Očaril nielen spevom a vzhľadom, ale aj romantickým príbehom, ktorým dojal k slzám aj porotkyne.

Mladému Púchovčanovi sa po odvysielaní epizódy zmenil život doslova zo dňa na deň. Z pôvodných pár stoviek sledovateľov na jeho Instagrame je už takmer 90 tisíc a toto číslo každým dňom stúpa.

Tim však nové príspevky dávkuje s rozumom. Po obrovskom ošiali, ktorí sa okolo neho strhol, zverejnil okrem hudby aj niekoľko poďakovaní a zábery zo SuperStar či s kamarátkou Eliškou Ruskovou. Práve ona ho spevádzala na prvom kastingu.

Superstarista najnovšie pridal fotku so zmeneným imidžom. Hnedé vlasy sú minulosťou a Tim je odteraz platinový blondiak. Okrem fotky však zaujme aj jeho popis k nej.

TIP NA ČLÁNOK: Timotej po odvysielaní epizódy. Ako reagovala jeho expriateľka na vyznanie lásky?

"Veľa mladých trpí depresiami či inými psychickými problémami. Láme mi srdce, keď počujem ľudí hovoriť, že nie sú šťastní. Chcem, aby ste všetci vedeli, že aj keď sa necítite dostatočne dobrí - ste," píše Tim, ktorý sa priznal aj k tomu, že si tým sám prešiel.

"Aj ja som bojoval s depresiou a úzkosťami, hlavne počas štúdia v Londýne. Nie je to hanba, je to normálne a dá sa s tým bojovať. Teraz je už, našťastie, všetko inak," napísal. Základom je podľa neho byť vďačný za rodinu a domov. "Keď si to človek uvedomí, život nie je taký zlý."

A prečo táto výrazná vlasová zmena? "Keď chce človek na sebe niečo zmeniť, nemali by ho brzdiť predsudky ostatných. Veď je to jeho život. Mne sa to páči, chcel som to urobiť už dlhšie. Podstatné je, že nech ste akýkoľvek, je to v poriadku," hovorí presvedčene.

Pod príspevkom sa okamžite strhla záplava komentárov. "Bolo tak veľa ľudí, ktorým to zlepšilo deň a dodalo odhodlanie. No prišlo aj veľa správ od ľudí, ktorí nemali silu napísať niečo verejne. Povedal som si, že toto je asi môj prvý zmysluplý post, ak nerátam hudbu," dodal.

Ako vyzerá Tim s novým imidžom? Fotky nájdete v galérii.

Sledujte pokračovanie SuperVýberu v nedeľu 19. apríla o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na