MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Monika Bagárová pred desiatimi rokmi. Takto začínala v SuperStar

12. 04 2020 11:00 | nb
Monika Bagárová
Monika Bagárová Foto: TV Markíza
Monika Bagárová
Monika Bagárová
Monika Bagárová sa pochválila rastúcim bruškom.

Pripomeňte si prvý kasting len 15-ročnej Moniky.

Nádherná budúca mamička Monika Bagárová prežíva úžasné obdobie. S partnerom Makhmudom Muradovom čakajú dievčatko, ktoré čochvíľa príde na svet a Monika je okrem úspešnej speváčky aj porotkyňou aktuálnej SuperStar.

Táto úloha Monike nesmierne sadla. Napriek tomu, ako krehko pôsobí, dokáže byť aj prísna, čím divákov prekvapila, no zároveň si ich svojou priamosťou získala. Vždy úprimne zhodnotí, pochváli, skritizuje a občas aj dojatím plače. So súťažiacimi to intenzívne prežíva, možno aj preto, že sama začínala ako neznáme mladučké dievča, ktoré prišlo skúsiť šťastie. A uspela.

TIP NA ČLÁNOK: Prísnejšia než Habera! Je Monika Bagárová novým "katom" SuperStar?

Zhodou okolností, v roku 2009 začínal aj Monikin najlepší kamarát, Jan Bendig. Práve jeho mladší brat Marcel sa v tomto ročníku prihlásil a chce pokračovať v bratových šľapajách.

Pre Jaroslava Dolníka, ktorý bol v Superstar tiež v roku 2009, to bolo sklamanie, lebo nepostúpil. Za desať rokov však na sebe poriadne zamakal a druhý pokus v súčasnej SuperStar mu vyšiel.

Pozrite si archívne zábery zo SuperStar 2009, kde mala Monika len 15 rokov. Jej staré aj najnovšie fotky z veľkého superstarovského fotenia nájdete v galérii.

Na nasledujúcej strane nájdete video z Monikinho semifinálového vystúpenia v SuperStar z roku 2009.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na