MARKIZA • NEDEĽA • 20:30 •

Do SuperStar mieri mladý Bendig. Na nerozoznanie od slávneho brata

29. 03 2020 11:00 | nb
Bratia Jan a Marcel
Bratia Jan a Marcel Foto: TV Markíza
Marcel Bendig
Jan Bendig, Marcel Bendig
Jan Bendig, Marcel Bendig

Bude Marcel rovnako úspešný ako jeho starší brat?

V SuperStar opäť uvidíte obľúbeného Jana Bendiga. Ten začínal v roku 2009 spoločne s Monikou Bagárovou, kde sa obaja prebojovali do finále. Práve vďaka šou sa z nich stali najlepší priatelia, ktorými sú dodnes. V siedmej epizóde uvidíte Janka na kastingu druhýkrát, tentoraz však len ako sprievod.

Jan prichádza, aby podporil mladšieho brata Marcela. Obaja majú hudobný talent a okrem toho sa veľmi podobajú. A hoci nie sú dvojičky a je medzi nimi rozdiel päť rokov, vyzerajú takmer identicky. Zaručene ich rozoznáte podľa toho, že Marcel má pírsing v nose, inak to je dilema aj pre členov štábu.

"Pomýlili si nás aj z produkcie, párkrát ma niekde naháňali v domnení, že som Marcel," smeje sa Honza, ktorého hviezda od čias SuperStar vystrelila hore a spievanie ho živí. V jeho šlapajách ide teraz mladší brat, ktorý neočakáva, že porota k nemu bude miernejšia. Práve naopak.

TIP NA ČLÁNOK: Čo to na porotu hrá?! Tvrdí, že má sedem mileniek a ostatní sú nuly

Jedna z poroty je práve Monika Bagárová, Honzova najlepšia kamarátka, aj preto Marcel očakáva prísnejšie hodnotenie. "Podľa mňa bude prísnejšia, lebo na ma bude chcieť dohliadať, aby som na sebe makal," hovorí Marcel tesne pred kastingom.

"Hovorila mi, že nebude brať vôbec ohľad na to, že je to môj brat," potvrdzuje Honza s úsmevom.

Pozrite si rozhovor s bratmi Bendigovcami tesne pred kastingom. Ako Marcela pripravil na veľký deň jeho starši brat? Ako si Honza spomína na svoje začiatky v SuperStar s odstupom času a čo hovorí na porotu, v ktorej je aj jeho nalepšia kamarátka? Viac vo videu:

 

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 29. marca o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na