MARKIZA • NEDEĽA • 20:30 •

Návrat po 10 rokoch. Kedysi nepostúpil, teraz znovu zabojuje

26. 03 2020 17:00 | nb
Leoš, Jaroslav a Adela
Leoš, Jaroslav a Adela Foto: TV Markíza
Marta Jandová a Paľo Habera v roku 2009.
Jaroslav Dolník na kastingu v roku 2009.
Jaroslav Dolník

Jaroslava v roku 2009 najviac podporil Leoš Mareš.

SuperStar je formát, ktorý má dlhú históriu nielen v zahraničí, ale aj u nás. Preto sa občas stáva, že na kasting príde niekto, kto je porote povedomý. To sa stane aj tentoraz. Do štúdia zavíta Jaroslav Dolník, ktorý v šou skúšal šťastie už v roku 2009.

Sympatický pekár, ktorý žije v Brne, je dnes ženatý otec, ktorého hudba za tie roky neprestala baviť. Aj napriek tomu, že kedysi s legendárnou pesničkou "Easy" nepostúpil, nezavesil spev na klinec - práve naopak. 

"Chýba mi muzikálnosť, cit, aj to hranie na gitare je také od buka do buka. Ako to spievanie. Evidentne tam ten talent máš," zhodnotila vtedajšia porotkyňa Dara Rolins. Jaroslav si jej slová zrejme vzal k srdcu a teraz prichádza, aby ukázal, ako na sebe zamakal.

A hoci na kastingu bol aj okrem Dary, Marty Jandovej a Ondřeja Hejmu aj Paľo Habera, porotca si na toto vystúpenie vôbec nespomína. Čo mu porota povie tentoraz?

Pozrite si zábery z roku 2009 z Jardovho prvého kastingu. Adela Vinczeová a Leoš Mareš ho vtedy mimoriadne povzbudili. Pripomeňte si, ako vyzerali kedysi moderátori šou aj porota. Ako reagoval vtedy 20-ročný Jaroslav na kritické hodnotenie?

 

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 29. marca o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar - v nedeľu, 5. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na