MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Ospravedlnenie od Čekyho. Talentovaný Martin postúpil

25. 03 2020 11:00 | n
Marián Čekovský, Martin Schreiner
Marián Čekovský, Martin Schreiner Foto: TV Markíza
Martin Schreiner
Martin Schreiner
Martin Schreiner

Pozrite si emotívne vystúpenie, ktorému nebolo čo vytknúť.

V šiestom kole SuperStar postúpil aj talentovaný spevák a muzikálový herec Martin Schreiner. Tento sympaťák už má vďaka svojej práci nejaké skúsenosti s kastingami za sebou. Porote priznal, že už zažil aj jedno odmietnutie, teraz však zaslúžene postúpil.

Hneď po príchode do štúdia sa Marián Čekovský Martina spýtal, ako by reagoval na nepostup. Trochu ho tým vyviedol z miery, no na spevákovom výkone to nebolo poznať.

Marián si Martina vypočul a následne sa mu ospravedlnil. Okamžite ako začal Martin spievať, bol totiž Čeky nadšením bez seba, rozdával úsmevy a našiel len slová chvály.

TIP NA ČLÁNOK: Ťažká otázka na úvod kastingu. Ako by Martin zareagoval, keby nepostúpil?

Martinov nádherný spev a citlivý prejav mu vyslúžili päťkrát áno. "Veľmi príjemný, krásny, čistý, úprimný prejav," zhodnotila Monika a uchvátená bola aj Patrície, s ktorou spevák nadviazal intenzívny očný kontakt.

Podľa Leoša má Martin na to, aby to dotiahol do finále a očarený bol aj Paľo. "Paradoxne, nebudem rozoberať spev, lebo nemám čo rozoberať. Dôležitý je pocit, ktorý človek má, keď vidí umelca. A ty si veľmi slušný umelec, z ktorého lezie dobro."

Pozrite si vystúpenie Martina Schreinera a hodnotenie poroty:


Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 29. marca o 20.30 h na Markíze!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na