MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Americká speváčka mieri do SuperStar. Sebavedomie by mohla rozdávať

16. 02 2020 12:00 | nb
Marina Laduda
Marina Laduda Foto: TV Markíza
Marina Laduda
Marina Laduda
Marina Laduda

Čo myslíte, uspeje pred porotou?

V šou SuperStar nebude v tomto ročníku núdza ani o zahraničných spevákov. Jedným z exotických zjavov na kastingu je aj energická Marina Laduda, ktorá má so spevom dlhoročné skúsenosti. Pôsobí v dvoch kapelách a má aj vlastnú tvorbu. Napriek tomu sa neživí len hudbou. "Nemám manažéra a práve táto stránka je na hudbe to, čo ma nebaví," hovorí.

Marina pochádza z Kalifornie, no už takmer sedem rokov žije v Prahe. V slnečnom americkom štáte vyrastala vďaka svojim rodičom, no keďže Marinin otec je Slovák, k slovenskému jazyku aj kultúre má speváčka blízko. "Európske zmýšľanie mi sedí viac než americké, cítim tu svoje korene," hovorí speváčka takmer dokonalou slovenčinou.

Napriek tomu, že v Amerike žila až do obdobia vysokej školy, nemá problém rozumieť i češtine. Napriek tomu však priznáva, že s Čechmi si nerozumie tak dobre ako so Slovákmi.

Prečo? To prezradila v rozhovore. A čím okrem spevu sa Marina živí? Je momentálne single a ako by opísala typického Američana v porovnaní s našincami? Sledujte video s excentrickou speváčkou:

 

 

Sledujte novú SuperStar od nedele 16. februára 2020 na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na