Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Veľká novinka v SuperStar. Spoznajte novú moderátorku!

12. 02 2020 18:00 | nb
Nová moderátorka SuperStar Extra
Nová moderátorka SuperStar Extra Foto: TV Markíza
Saša Gachulincová
Saša Gachulincová
Saša Gachulincová a Oliver Oswald

V novej sérii vás čakajú osviežujúce zmeny.

Po mimoriadnom úspechu špeciálnej online šou Farma X-tra sa obdobného formátu dočkala aj najobľúbenejšia spevácka súťaž SuperStar. Vždy po odvysielaní televíznej epizódy SuperStar sa môžu návštevníci Markíza Plus tešiť na webovú talkšou SuperStar X-tra.

Talkšou bude moderovať úspešná topmodelka Saša Gachulincová, pričom v úlohe moderátorky sa predstaví prvýkrát. Saša si na jeseň získala divácku priazeň všestranným talentom, spontánnosťou aj skvelými speváckymi a tanečnými výkonmi v šou Tvoja tvár znie povedome.

Teraz bude v SuperStar X-tra rozoberať to najzaujímavejšie z diania v jednotlivých vydaniach so svojimi atraktívnymi hosťami. Súčasťou relácie je exkluzívny extra obsah, ktorý diváci nemali možnosť vidieť priamo vo vysielaní, ako aj rôzne zaujímavosti a kuriozity.

"Veľmi sa teším, že som dostala príležitosť moderovať projekt SuperStar X-Tra, ktorý bude plný zaujímavých informácií, hostí a bonusových materiálov,“ prezradila Saša.

„Saša zaujala divákov aj tvorcov šou Tvoja tvár znie povedome svojou pozitívnou energiou, spontánnosťou aj zmyslom pre humor. A to sú presne vlastnosti, ktoré sa hodia do formátu, akým je SuperStar X-tra,“ uvádza PR manažérka projektu SuperStar Alexandra Hrušková.

Najnovší ročník SuperStar štartuje na obrazovkách Televízie Markíza už túto nedeľu 16. februára o 20.30 h, SuperStar X-tra uvidíte hneď po skončení na markizaplus.sk. Prvým hosťom v štúdiu bude mladý herec Oliver Oswald, hviezda zo seriálu Oteckovia.

Fotky novej moderátorky nájdete v galérii.

Sledujte novú SuperStar od nedele 16. februára 2020 na Markíze!

 

Pozrite si rozhovor so Sašou vo štvrtkovom Teleráne.