MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Bude to chlapček alebo dievčatko? Monika Bagárová prezradila detaily o tehotenstve

02. 01 2020 16:00 | nb
Šťastní budúci rodičia
Šťastní budúci rodičia Foto: Instagram/bagarovamonika

Povedala aj to, v ktorom je mesiaci a či dieťatko plánovali.

Speváčka a nová porotkyňa SuperStar, Monika Bagárová, na Vianoce oznámila fanúšikom nádhernú správu. S priateľom, MMA zápasníkom Makhmudom "Machom" Muradovom, sa o niekoľko mesiacov stanú rodičmi. Po tom, ako Monika zverejnila informáciu na svojom Instagrame, sa okolo páru strhlo šialenstvo. No len v tom najpozitívnejšom zmysle slova.

Desiatky fanúšikov príbeh zdieľali a gratulácie a otázky na seba nenechali dlho čakať. Monika sa preto rozhodla dať im možnosť sa jej čokoľvek spýtať. Keďže nemá problém s otvorenosťou, odpovedala aj na intímnejšie otázky. Všetky sa, samozrejme, týkali jej požehnaného stavu.

"Bábätko sme si veľmi priali," odpovedala Monika na otázku, či rodinku plánovali. Pár už dokonca vie, či to bude dievčatko alebo chlapček. "Chcem vám to všetkým povedať, až to bude úplne na 100% isté," napísala Monika.

Fanúšikov zaujímalo aj to, či sa dozvedela o svojom stave hneď, alebo až po čase. "Hneď," odpovedala budúca maminka, ktorej mimoriadny záujem fanúšikov o jej súkromie vôbec neprekáža.

"Časom vám všetko poviem a budeme sa tešiť spolu," píše Monika. Vyjadrila sa aj k hudobnej kariére počas materstva. Bude prestávka? "Určite nie. Milujem to, čo robím. Dám si len prázdniny 2-3 mesiace."

Fanúšikov zaujímalo aj to, aké má tehotenské príznaky. "Ranné nevoľnosti som nemala. Objavovali sa skôr k večeru, inak nič zvláštne. Všetko mi smrdelo a stále som spala a vlastne stále spím. Inak sa cítim skvele."

Monika, ktorá dosiahla na Instagrame 400 tisíc followerov, následne zverejnila fotku, ktorou im chcela poďakovať. V popise prezradila aj ďalšie podrobnosti o svojom stave. "Táto fotka vznikla v deň, kedy som sa o tehotenstve dozvedela. Nebolo to ako vo filme v krásnej pyžame ráno v kúpeľni. Ale emócie sa dali krájať a nemohla som sa prestať usmievať. Za deň mi od vás prichádza x krásných gratulácií a otázok, hlavne, v ktorom mesiaci som. Nie je dôvod nič tajiť, mám za sebou šťastne prvý trimester a som vo štvrtom mesiaci," napísala Monika. 

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

A takto oznámil pár svetu krásnu novinku:

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

TIP NA ČLÁNOK: Krásna novinka Moniky Bagárovej. Toto budú jej najkrajšie Vianoce.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na