MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Herečkina premena vyráža dych: Dnes je brutálne sexy, takto vyzerala kedysi

03. 01 2020 13:00 | nb
Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová Foto: Instagram/patriciesolarikova

Zamakala na sebe a dnes sa pochváli aj pikantnejšími fotkami.

Herečka a nová porotkyňa SuperStar, Patrície Pagáčová, zmenila svoj život od základov. Po 15 rokoch účinkovania v seriáli Ulice, ktorý ju preslávil už ako tínedžerku, túto etapu ukončila a diváci ju spoznajú v úlohe porotkyne.

Okrem tejto pracovnej novinky si Patricie zvyká na nové priezvisko. Ešte nedávno bola Solaříková, teraz už je Pagáčová, keďže sa v lete vydala za svoju lásku, Tibora. A okrem týchto zmien herečka zmenila aj svoju vizáž.

Patricii sa podarilo výrazne schudnúť aj bez drastických diét. "Keby to bolo nasilu, asi by prišiel jo-jo efekt. U mňa to však bolo prirodzené, navyše, nie som veľmi na sladké. Jednoducho som prestala jesť také množstvá ako predtým," priznáva blondínka. Za jej štíhlou líniou stoja aj títo rozkošní členovia domácnosti.

Zdroj: Instagram/patriciesolarikova

"Potreba niečo so sebou robiť prišla spolu s našimi psíkmi, s ktorými chodím na prechádzky. S nimi som si zvykla na pravidelný pohyb. A hlavne, nerobila som to kvôli druhým ľuďom a ich názoru, ale kvôli sebe. Chcela som sa cítiť dobre," povedala Patrície pre markiza.sk.

A k svojej úžasnej premene sa vyjadrila aj na Instagrame: "Človek sa na to nesmie upínať, potom to ide lepšie. Mne to začalo ísť až vtedy, keď mi to bolo jedno a prestala som to riešiť. Hlavne platí - neprežierať sa a jesť do polosýta. A ja jem, na čo mám chuť, ale málo. Ale každý sme iný a každému vyhovuje niečo iné. Počúvajte svoje telo a majte sa radi, nielen navzájom, ale i sami seba," napísala.

Takto Patrície vyzerala v roku 2014 a takto vyzerá dnes:

Zdroj: Instagram/patriciesolarikova

Dnes zverejňuje aj odvážnejšie fotky:

Zdroj: Instagram/patriciesolarikova

Patrície vo wellnesse:

Zdroj: Instagram/patriciesolarikova

Ešte v lete v bikinách:

Zdroj: Instagram/patriciesolarikova

Rozruch spôsobila aj touto fotkou z Vianoc:

Zdroj: Instagram/patriciesolarikova

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na