MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Eliška Rusková v klipe k najnovšiemu singlu: Vyzerá nádherne!

30. 09 2018 16:00 | nb
Eliška Rusková v klipe k novému songu El Latino.
Eliška Rusková v klipe k novému songu El Latino. Foto: TV Markíza
Nakrúcanie videoklipu El Latino
Eliška s Leošom Marešom na krste songu El Latino.
Nakrúcanie videoklipu El Latino na ostrove Korfu.

Singel El Latino vás teleportuje na letnú dovolenku.

Ďalšia zo SuperStaristov vydala singel! Mladunká a talentovaná Eliška Rusková z Ostravy zverejnila song El Latino, ktorý zaručene oddiali zimu. Nielen chytľavou latino melódiou, ktorú si budeme pohmkávať celý deň, ale aj videoklipom, korý vráti naspäť leto.

Eliška skončila v súťaži druhá, s pesničkami si však dávala načas. Vysvetlila to aj v komentári. "Keď skončila súťaž, bola som smutná, že to bol len sen a už sa mi nič také nestane. Všetci mi veľmi chýbali, tak som zavolala choreografovi súťaže, JK Sanchezovi," píše Eliška. A je jasné, že išlo o správny krok, ten ju totiž predstavil Viktorovi Dykovi, spevákovi a producentovi. Nadšená Eliška súhlasila.

"Pustil mi podklady dvoch songov a ja som vzala oba," píše speváčka. Keď bol song El Latino už takmer hotový, celé to ešte okorenil JK Sanchez, ktorý do pesničky zarepoval, a tak sa zrodil letný hit. Videoklip k nemu nakrúcali na gréckom ostrove Korfu a dokonale vystihuje atmosféru.

Nechýbajú zábery na krásnu speváčku nielen v najrôznejších outfitoch, ale aj v sexi červených plavkách. Sledujte Eliškin najnovší videoklip:

 

Eliška so svojím tímom pred odletom na Korfu:

Zdroj: Instagram/eliskaruskovaofficial

FOTKY Z NAKRÚCANIA NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na