MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Pamätáte si na bachára Kristiána? Toto je jeho prvý singel

09. 08 2018 12:00 | nb
Kristián Révay
Kristián Révay Foto: TV Markíza

SuperStarista na sebe od semifinále zamakal.

Kristián Révay sa dostal do povedomia divákov vďaka SuperStar, kde zaujal svojím netypickým povolaním. Pracuje totiž ako bachár v jednej zo slovenských prísne strážených väzníc. Spevácka súťaž mu zmenila život a zamestnanie síce neopustil, ale hudbe sa začal venovať naplno.

Výsledkom je aj jeho prvý singel s názvom I´ll Be There For You. "Text, hudba, nahrávanie, mixovanie, mastering, všetko som robila doma," hovorí talentovaný spevák, ktorý s vlastnou tvorbou týmto len začína.

Song má krásne posolstvo. "Je pre ľudí, ktorých občas pochytí smútok, splín či depresívny stav, kedy rozmýšľajú nad tým, koho a čo všetko stratili. Aj mne sa to občas stáva. Netreba zabúdať na to, že vždy sa nájde niečo alebo niekto, čo ich z nás dostane," vysvetľuje Kristián.

V pláne má nielen skladanie novej tvorby, ale aj koncertovanie. "Plánujem investovať do vlastnej aparatúry. Chcem postupne začať koncertovať, no hlavným cieľom je, aby to ľudí bavilo," hovorí mladý chalan, ktorému na všetky nápady nestačá ani 24 hodín denne. 

Vypočujte si jeho vlastnú prvotinu:

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na