MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Lacka zo SuperStar zniesli pod čiernu zem. Táto fotka je podľa ľudí cez čiaru

08. 08 2018 14:00 | zv
Ladislav Angyal
Ladislav Angyal Foto: TV Markíza

SuperStarista zdieľal snímku opitého otca.

Lacka Angyala si vďaka SuperStar a jeho detským pesničkám zamilovali tisícky divákov. Usmievavý chlapec s dobrým srdcom mal nábeh na úspešnú kariéru, a to aj napriek tomu, že sa nedostal ani do finále speváckej súťaže. Ako to ale býva, aj u neho sa potvrdilo staré známe pravidlo - svetská sláva, poľná tráva.

Lacko sa podľa jeho príspevkov na sociálnych sieťach zatiaľ až tak hudobnej tvorbe nevenuje. Namiesto toho vyťahuje detaily zo súkromia, ktoré však v ľuďoch pozitívne reakcie nevyvolávajú. Po tom, čo vyrozprával pravdu o vzťahu s jeho mamou, teraz na Instagrame zdieľal fotku opitého otca.

Ľudia ho ihneď v komentároch zniesli pod čiernu zem. Podľa nich túto fotku nemal zverejňovať a mal si ju nechať pre seba.

„Ty chceš len slávu, aby ťa všetci ľutovali. Toto sa proste na sociálne siete nedáva," napísal niekto v komentári.

„Myslím si (a to očividne nie som jediná s takýmto názorom), že tieto veci sem jednoducho nepatria. Či máš potrebu, aby ťa niekto ľutoval alebo sa s tým potrebuješ "pochváliť", je to tvoja vec. Ale potom sa nesťažuj, keď si ľudia k danej téme vyjadria svoj názor," ozvala sa fanúšička.

Lackovi pritom po SuperStar ľudia z Česka aj zo Slovenska vyzbierali nemalú sumu peňazí. Vy si názor na jeho príspevok, ktorý sme zámerne nezdieľali, vytvorte sami.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na