MARKIZA • NEDEĽA • 20:30 •

Prišla, zaspievala, zvíťazila. Takto suverénne vyhrala Tereza Mašková titul SuperStar!

28. 06 2018 14:30 | ls
Tereza Mašková
Tereza Mašková Foto: TV Markíza
Tereza Anna Mašková
Tereza Mašková
Tereza Mašková a Karmen Pál-Baláž

Pozrite sa na jej „spanilú jazdu“ súťažou.

Spanilá jazda. Tak by sa dala nazvať suverénna účasť Terezy Maškovej v šou SuperStar 2018. Keď koncom februára na obrazovkách Markízy spevácka súťaž štartovala, nikto ani netušil, že skromné ružovovlasé dievča všetkých prevalcuje. No stalo sa a o pár mesiacov neskôr získala titul SuperStar 2018. Takáto bola jej cesta.

Tereza prišla na kasting a prvé, čo porotu zaujalo, bola jej neprehliadnuteľná ružová hriva. Potom však zaspievala Mercy od Duffy a všetkým bolo jasné, že farba jej vlasov nie je to jediné zaujímavé. „Ja si dokonca myslím, že pôjdeš až do finále,“ prorokoval už na kastingu najskúsenejší z porotcov, Paľo Habera.

 

Jediné zakopnutie, ktoré ale nakoniec Tereza premenila na svoju výhodu, nastalo v dueli. Súťažiaci mali totiž po náročných prespievaných dňoch len krátky čas na to, aby sa naučili ďalšiu pesničku, s ktorou sa v dueli s iným spevákom pobili o postup. Tereza napokon zabudla text, no vynašla sa a pesničku odspievala. „Vidieť, že máš viac skúseností. Vieš sa vynájsť v situáciách, ktoré nie sú ideálne. Tu si to dokázala, že si ľavou-zadnou prešla problémom, ktorý pred tebou bol,“ povedal na margo jej vystúpenia Paľo Habera.

Srdcia divákov si Tereza definitívne získala počas semifinále, kde s prehľadom prevalcovala ostatné dievčatá. S pesničkou One Night Only od jej veľkého hudobného vzoru, speváčky Jennifer Hudson, si vyspievala postup do finále medzi desiatku najlepších spevákov súťaže.

 

A potom to už išlo rýchlo a suverénne. Nebola pesnička, ktorá by sa v podaní Terezy nepáčila. Či už to bol Michael Jackson, Bruno Mars alebo Sia. Najsilnejším momentom súťaže však bolo vystúpenie, kde si Tereza zaspievala pesničku Vyznanie od Mariky Gombitovej. Nielenže ho zaspievala famózne, dokonca dostala aj pochvalu za perfektnú slovenčinu!

 

Ďalším skvelým a doslova elektrizujúcim vystúpením bol – tentoraz nie duel – ale duet s Karmen Pál-Baláž. Ich vystúpenie chcete vidieť znovu a znovu:

 

Tereza ale nie je žiadna nudná padavka a dokáže si zo seba aj vystreliť. Preto sa dala aj na bláznivú spevácku challenge, kde svoje bohaté skúsenosti obohatila aj o spievanie s pusou plnou vody. Sledujte výsledok:

Posledným Tereziným vystúpením v súťaži bola pesnička Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarovej, ktorú musela zaspievať po tom, čo sa rozišla s priateľom. Emotívna rozlúčka so súťažou a zimomriavky po celom tele. Čo poviete?

 

Tereze držíme palce v kariére a tešíme sa na prvé cédečko.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na