MARKIZA • NEDEĽA • 20:30 •

Karmen Pál-Baláž rozbieha kariéru. Spievať bude s bývalou kapelou Katky Knechtovej

27. 06 2018 10:00 | ls
Karmen Pál-Baláž
Karmen Pál-Baláž Foto: TV Markíza

Kapela sa na scénu vracia po takmer desiatich rokoch.

Superstaristka Karmen Pál-Baláž nestráca čas a na rozbehnutí svojej hudobnej kariéry poctivo maká. Talentovaná Rožňavčanka s typickým chraplákom bude spievať s Pehou, bývalou kapelou Katky Knechtovej.

Peha sa tak na scénu vracia po takmer desiatich rokoch. „Je to pre mňa veľká česť s Pehou spievať. Vždy som ich mala rada a naviac hrajú rovnakú muziku, akú počúvam,“  povedala Karmen. Rovnako nadšene rozprávajú aj muzikanti Pehy. „Okrem toho, že je Karmen skvelý muzikant, má aj pehavý úsmev. A toto všetko spečatilo naše rozhodnutie,“ dodáva Martin Migaš.

Podľa slov muzikantov myšlienka o oživení Pehy bola spontánna. Spočiatku však neriešili nič konkrétne. Až po tom, čo uvideli v televízii kasting na SuperStar 2018, kde sa predviedla Karmen, začala myšlienka naberať jasnejšie kontúry.

„V tej chvíli to všetko do seba zapadlo. Keď som ju počul, hneď mi bolo jasné, že jej farba hlasu by bola pre Pehu to pravé. Nakoniec slovo dalo slovo a teraz môžeme po niekoľkých spoločných skúškach s radosťou oznámiť, že Pehu obnovujeme,“ popisuje niekdajší i súčasný manažér Pehy Petr Tureček.

Karmen s kapelou sa naživo poprvýkrát predstaví 28. júla na festivale Morava Music Fest.

Karmen a Peha
Foto: TV Markíza
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na