MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Prišla ako benjamínek, odišla ako dospelá žena. Takto pred kamerami „vyrástla“ Eliška Rusková

25. 06 2018 14:00 | ls
Eliška Rusková
Eliška Rusková Foto: TV Markíza
Finalistky
Eliška Rusková
Finalisti SuperStar 2018

V SuperStar sa z nej stala nielen vyzretá speváčka, ale aj dospeláčka.

Pamätáte si kasting SuperStar 2018, kde Eliška Rusková prišla ako pätnásťročné nenápadné dievčatko? Ešte predtým, než vôbec niečo zaspievala, prišla za Benom Cristovaom a spravila si s ním selfie. Tým si bezprostredné dievčatko získalo srdcia porotcov vôbec po prvý raz.

 

Potom však Eliška všetkých zaskočila druhýkrát. Vybrala si totiž pesničku Chandelier od austrálskej speváčky Sie. Veď to musí byť pre takú neskúsenú speváčku poriadny náklad, povedali si porotcovia. Eliška však zaspievala a vzápätí ju Katka Knechtová nazvala svojou kolegyňou. To je pocta!

Ďalšími kolami Eliška prechádzala bez akéhokoľvek zakopnutia. Napokon ale prišiel duel a v ňom rytmicky náročná pesnička. Mladučká speváčka sa skladby How Far I'll Go od kanadskej speváčky Alessie Cary zľakla a v tom momente myslela, že sa pre ňu súťaž končí.

Napokon ale Eliška zvládla aj túto zaťažkávajúcu skúšku a postúpila do semifinále, prvého živého prenosu súťaže. Tam zaspievala pesničku Skyscaper od Demi Lovato a napokon postúpila medzi päťku najlepších dievčat v súťaži.

 

Vo finále už Eliška definitívne dokázala, že v súťaži nie je len do počtu a svoj silný hlas naplno predviedla pred živým publikom. Možno najlepší výkon predviedla vo štvrtom finálovom kole, kedy aj napriek prechladnutiu dokázala takto emotívne zaspievať pesničku Stay od Shakespear's Sisters.

 

Napokon sa mladá bojovníčka dostala do top trojky najlepších speváčok piateho ročníka česko-slovenskej SuperStar. Toto bolo jej úplne posledné vystúpenie v šou:

 

Eliške prajeme v hudobnej kariére veľa úspechov a tešíme sa na jej vlastné pesničky.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na