Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

SuperStarista vyšiel s pravdou von. Nepočuje na jedno ucho!

22. 06 2018 13:30 | zv
Bryan Gandola.
Bryan Gandola. Foto: Instagram/bryangandola

Musel absolvovať operáciu.

Bryan Gandola (25) bol od kastingov SuperStar mnohými považovaný za horúceho favorita na víťaza. Rodák z Filipín to dotiahol naozaj ďaleko. Súťaž opustil v druhom finálovom kole. Len málokto vedel, že to považoval za veľký úspech, pretože v skutočnosti počul iba na jedno ucho.

„Keď som bol v SuperStar, počul som iba na jedno ucho, takže som naozaj rád, že som sa dostal tak ďaleko. Operácia je veľká šanca, že získam sluch naspäť," napísal v stredu pred zákrokom.

Spevák zverejnil na Instagrame po operácii. Či sa podarila a opäť bude počuť na obe uši, to ukáže až čas po rekonvalescencii.

Zdroj:Instagram/bryangandola

Okrem zdravotných problémov má však aj dobrú správu. Na svet sa dostal jeho nový singel s videoklipom. Skladbu zložil a aj nahral sám v dome svojho kamaráta Nicka Foxa, ktorý mu pri príprave tiež pomáhal. Všetko nahrali za šesť hodín.

„Pieseň je o živote v tomto svete bez toho, aby vás niekto ovládal ako bábku. Je to všetko o pozitívnych vibráciách. Ja sám som veľmi pozitívny človek. Takže dúfam, že sa ľuďom bude moja novinka páčiť, pretože je to podľa mňa perfektne načasované aj ako letná pieseň," povedal nám Bryan.


Komentáre (0)