MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Podarilo sa! Táto vyzbieraná suma Lackovi zo SuperStar zmení život

23. 03 2018 14:00 | ls
Dojatý Laci po tom, čo sa dozvedel výšku vyzbieranej sumy
Dojatý Laci po tom, čo sa dozvedel výšku vyzbieranej sumy Foto: TV Markíza

A zbierka stále pokračuje.

Príbeh bezprostredného Lacka Angyala zo SuperStar 2018 chytil mnohých divákov TV Markíza a TV Nova za srdce. Jeho nie práve ľahký životný príbeh nenechal chladným tisícky ľudí, ktorí sa rozhodli podporiť ho finančnou čiastkou. Jej výšku si sympatický spevák vypočul vôbec prvýkrát a naživo v Teleráne, kde mu toto fantastické číslo oznámili Kvetka Horváthová s Tomášom Juríčkom.

Tridsaťdva tisíc eur doposiaľ prišlo na oba účty, slovenský i český, a to ešte zďaleka nie je konečná suma! Zbierka Nadácie Markíza totiž pokračuje do nedele, 25. marca 2018. V prípade, že na účet pribudnú po tomto dátume ďalšie finančné prostriedky, budú v plnom rozsahu využité na účely iných projektov Nadácie Markíza zameraných na pomoc deťom.

Prispieť Lackovi môžete dobrovoľnou sumou na číslo účtu verejnej zbierky Nadácie Markíza: SK35 1111 0000 0003 3322 2322. Do informácie pre príjemcu je potrebné uviesť heslo LACI.

Pozrite si Lackovu bezprostrednú reakciu na to, akou sumou ste mu pomohli:

 

A to nie je všetko! Súťaž SuperStar sa poriadne ešte ani nerozbehla a Lackova kariéra už naberá poriadny spád. Dnes dokonca dostal ponuku od hudobného zoskupenia Cimbal Brothers, ktorí mu ponúkli možnosť zahrať si s nimi na ich koncerte, ktorý sa uskutoční v Bratislave 24. apríla. Pozrite si, čo na túto ponuku povedal Lacko:

 

Ďalšiu epizódu SuperStar 2018 sledujte v nedeľu o 20.30 na Markíze.

 

Ak ste ešte nevideli poslednú epizódu, napraviť to môžete tu alebo zadarmo v našom videoarchíve:

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na