26. 12 2015 09:00 | Kamil Konkoľ

SuperStar 2015: Desať najsilnejších momentov speváckej šou!

Rekapitulácia, ktorá bude zaujímať každého fanúšika.

Finalisti SuperStar 2015
Finalisti SuperStar 2015 Foto: Markíza

Vianoce sú v plnom prúde a aj naše spevácke hviezdy zo SuperStar si užívajú zaslúžený oddych. Osmička spevákov na čele s víťazkou Emmou Drobnou má za sebou jedno veľké dobrodružstvo, na ktoré bude spomínať ešte dlho... Pozrite sa spolu s nami na desiatku najsilnejších momentov speváckej šou. 

Najlepšia porota

Nie nadarmo sme ich nazvali SuperPorotou. Štvorica Paľo Habera, Marta Jandová, Ondřej Soukup a Klára Vytisková sa prvýkrát stretla ešte začiatkom leta a od prvého momentu to medzi nimi pekne iskrilo. Toto je ich prvá spoločná selfie, ktorá vznikla v zákulisí fotenia nových promofotiek.

Superstar 2015 - porota (Klára Vytisková, Pavol Habera, Marta Jandová, Ondřej Soukup)
 

Najvtipnejší štart 

Už počas kastingov bolo veselo! Nováčik Klára Vytisková odštartovala kariéru porotkyne šou pádom zo stoličky. Keby počúvla Haberu, trapas počas nakrúcania sa jej nestane. Ešte si spomínate na ten moment? Máme video!

 

Najbizarnejšie vystúpenie

Porotcovia boli pripravení na to, že kastingu sa zúčastnia lepší aj horší speváci. Mládež, ktorá to s muzikou myslí vážne, ale aj zopár exhibicionistov, ktorí sa možno len túžili vidieť na televíznej obrazovke.

Paradoxne porotu najviac zaujala študentka, ktorá o sebe tvrdila, že prišla z inej planéty. Ak ste toto zatiaľ nevideli a nepočuli, musíte... Aspoň raz! :-)

 

Najdlhšie nakrúcanie

Televízia si pre divákov, fanúšikov, ale aj nádejných spevákov zo SuperStar pripravila niekoľko prekvapení. Jedným z nich boli aj nové priestory v českom Kladne. Industriálna hala hostila stovku najlepších, ktorá postúpila z kastingov. Dva dni bez spánku otestovali našu vytrvalosť a trpezlivosť...

SuperStar, 100vka v Kladne
Foto: Markíza
 
 

Najkrajší duet

Spevácka šou SuperStar pokračovala na Žlutých lázních. Vonku bola tropická horúčava, no mladí speváci nesmeli poľaviť. Ich úlohou bolo v priebehu pár hodín nacvičiť duet s jedným z kolegov a opäť spievať pred porotou.

K vrcholom náročného nakrúcania patril duet Emmy Drobnej a Daniela Křížku, ktorí si spolu zaspievali skladbu Falling slowly. Video patrilo u nás na webe k najsledovanejším. Na sociálnych sieťach ste ho možno zdieľali aj vy.

 
 

Najväčší adrenalín

Horúce dni a noci vyvrcholili búrkou. Do Prahy dorazila veterná smršť, ktorá ohrozila nakrúcanie celej šou. V pohotovosti bol režisér, televízny štáb aj ochrankári. Silný dážď a vietor, hromy aj blesky sme museli prečkať ukrytí v stane. Všetko zachytila naša kamera.

 

Najlepšia dvadsiatka

Najprv duety a potom Dlhá cesta, na konci ktorej sa súťažiaci dozvedeli výsledok... Do semifinále postúpili dvadsiati najlepší - desať dievčat a desať chlapcov. 

 
 

Najlepšia osmička

Po dvoch semifinálových kolách, ktoré sa už vysielali naživo, vzišla top osmička spevákov. Pre tých už bolo pripravené veľké finálové pódium...

Do finále postúpili aj súrodenci Slepčíkovci, ktorí dostali od divákov najviac sms hlasov. Zvyšných šiestich súťažiacich vybrala porota.

Finalisti SuperStar 2015
Foto: Markíza
 

Najdivokejší návrat do šou

Fanúšikovia zostali šokovaní, keď po prvom finálovom kole vypadol Dan Křížka. Dokonca ani porota a ani finalisti netušili, že prvé rozhodnutie môže dopadnúť práve takto...

O týždeň neskôr vypadla Barbora Hazuchová. Vďaka divokej karte, ktorú udelila porota, sa do šou po vypadnutí v treťom kole, vrátil Štěpán Urban.

Keďže podľa pravidiel museli šou opustiť v ďalšom kole dvaja súťažiaci, jedna z nedieľ sa stala osudnou pre Sabinu Slepčíkovú a Veroniku Danišovú.

Tesne pred SuperFinále dostal najmenej sms hlasov Dalibor Slepčík. V nedeľu 6. decembra sa rozhodovalo o novej česko slovenskej SuperStar. Na treťom mieste skončil Pavol Kovalíček a striebornú priečku obsadil Štěpán Urban.

Najpresvedčivejšia speváčka

Emma Drobná - Slovenka, ktorá sa narodila v Novom Meste nad Váhom. Po maturite odišla na dva roky do Londýna, kde pracovala ako čašníčka. Do SuperStar ju prihlásila mama. 

 

Od začiatku televíznej šou podávala presvedčivé spevácke výkony, porota ju chválila za jej prejav a zmysel dať do každej skladby niečo svoje a originálne.

Emma Drobná
Foto: Markíza
 
 

Farbou hlasu zaujala tisícky fanúšikov v Čechách aj na Slovensku. V piatok 18. decembra vydala prvý album s deviatimi coververziami skladieb, ktoré spievala počas súťaže. Na cédečku nájdete Fix you (Coldplay), Toxic (Britney Spears), ale aj Your song (Elton John), ktorý zaspievala ešte počas semifinále. 

 

Konečne normálna! Už ste videli spievať Miley Cyrus Tichú noc?

Počas sviatkov sme si pre vás pripravili niekoľko veľkolepých premiérových prekvapení. Podrobnosti nájdete TU!

Sledujte TV Markíza aj na Instagrame. A majte všetky zákulisné informácie pokope!
Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Superstar: FINÁLE - v nedeľu, 6. decembra, o 20.25! (verzia 2)