09. 12 2015 08:00 | Kamil Konkoľ

SuperFinále SuperStar zákulisnou kamerou: Toto sa dialo po vyhlásení výsledkov!

Víťazkou aktuálneho ročníka sa stala Emma Drobná.

emma.jpg
  Foto: Markíza

Príbeh sa pre nich ešte len začína! Osmičku finalistov tohtoročnej SuperStar ste mali možnosť vidieť pokope uplynulú nedeľu poslednýkrát. Nádejné hviezdy si opäť zaspievali spoločnú hymnu, ktorá bola bodkou za ich účinkovaním v úspešnej šou.

Víťazkou sa stala Slovenka Emma Drobná, ktorá dostala od divákov najviac sms-kových hlasov. Na druhom mieste skončil Štěpán Urban, na treťom Pavol Kovalíček. Naša kamera na SuperFinále nemohla chýbať. Vieme, čo sa dialo na pódiu a v zákulisí po tom, čo zhasli kamery.

 

Cesta Emmy Drobnej za titulom SuperHviezdy

Kráska s ohnivou hrivou sa len tri dni po maturite rozhodla, že odíde pracovať do Londýna. Britské ostrovy sa stali jej domovom na dva roky.

Ako nám prezradila, bola to pre ňu obrovská skúsenosť, hoci spevu sa profesionálne nevenovala. Občas som zašla s kamarátmi do karaoke baru, prezradila Emma, ktorú do speváckej šou prihlásila mama.

emma.jpg
Foto: Markíza
 

Do poslednej chvíle neverila, že sa jej v SuperStar podarí prebojovať tak ďaleko. Ešte aj na kastingu váhala, či vôbec zostať. Nakoniec sa pred porotu postavila a zaspievala dve skladby - anglickú aj slovenskú. Už vtedy upozornil Paľo Habera kolegov na Emminu nezvyčajnú farbu hlasu.

Práve tá bola jej najsilnejšou zbraňou počas trvania celej šou. Po vyhlásení konečných výsledkov bola Emma v šoku. Nemyslela som si, že to nakoniec celé vyhrám, povedala nám len pár minút po tom, čo sa stala novou SuperStar.

Diár novozrodenej hviezdy je v týchto dňoch nabitý termínmi, Emma je doslova na roztrhanie! Do nahrávania nových pesničiek by sa chcela pustiť čo najskôr. Želáme veľa šťastia!

Markíza na Instagrame. Sledujte naše zákulisie a majte všetky novinky pokope!

Pozrite sa, ako vyzerala Emma Drobná, keď prišla na kasting SuperStar. Zmena farby vlasov jej naozaj prospela!

Finalisti speváckej šou na párty! Takéto grimasy strúhali, keď ich bolo ešte osem. Pripomeňte si spevácke idoly!
Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Superstar: FINÁLE - v nedeľu, 6. decembra, o 20.25! (verzia 2)