12. 04 2018 09:25 | www.markiza.sk

Vyhrajte kozmetický balíček v hodnote takmer 100€ a spoznajte muža, ktorý vytvára image hviezd

Stačí len správne zodpovedať súťažnú otázku - a možno sa šťastie usmeje práve na vás!

súťaž AVON
súťaž AVON Foto: AVON

Pavel Bauer pracuje ako vizážista od roku 1993, kedy ukončil odborné kozmetické vzdelanie, ktoré nasledovalo po jeho krátkej kariére modela. V roku 1996 získal titul majstra Českej republiky v make-upe a v roku 1997 na svetovej súťaži získal titul vicemajstra.

Za svoju dlhoročnú prax pracoval pre všetky TV kanály v Čechách a pre mnohé na Slovensku. Spolupracoval s mnohými známymi osobnosťami z oblasti šoubiznisu. Pod jeho rukami sa stali ešte krajšími napríklad Tereza Maxová, Eva Herzigová, Lenka Filipová, Marie Rottrová, Andrea Verešová, Tina, Zuzana Norisová a mnohé ďalšie hviezdy.

Pavel Bauer
Foto: AVON
 


Do Pavlovho portfólia patria televízne show (SuperStar, X Factor, Star Dance), reklamné spoty, módne prehliadky, veľtrhy a módne časopisy. Ďalej sa venuje lektorským a vzdelávacím aktivitám a spolupráci s módnymi návrhármi.
Pavel Bauer
Foto: AVON
 


V súčasnosti pôsobí ako oficiálny make-up artista AVONu. Na projekte SuperStar ho baví vývoj vizáže súťažiacich od kastingu k finále. Čo považuje za veľmi kreatívnu prácu s výborným a profesionálnym tímom.
Pavel Bauer
Foto: AVON
 


Pracoval na módnych prehliadkach, show a stážach v Paríži, vo Viedni, Berlíne, New Yorku a Düsseldorfe. Je predsedom odborných súťaží pre vizážistov a kaderníkov u nás i v zahraničí.


Súťažná otázka
Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
SuperStar - v nedeľu, 29. apríla, o 20.25!