20. Január 2013, 15:55
Bratislava
Boris

SuperStar im totálne zmenila život!

Nemuseli byť ani víťazmi a ich kariéra nabrala nečakané obrátky!

Prihlásili sa do speváckej súťaže SuperStar a neoľutovali. Niektorí z nich dokonca ani nemuseli byť jednoznačnými víťazmi a vo svete hudby sa im naozaj skvelo darí. Vďaka SuperStar boli objavení napr. Miro Šmajda, Martin Harich, Thomas Puskailer, Dominika Stará, Michal Chrenko, Dominika Mirgová, Katka Koščová, Zdenka Predná a mnoho ďalších. Ale poďme k tým najúspešnejším:

Víťaz 2. série Slovensko hľadá SuperStar Peter Cmorik sa stal 4-násobným zlatým Slávikom a Objavom roka.

Peter Cmorik, Premýšľam nad tebou, klip - VTHUMB

Víťazom druhej spoločnej Česko Slovenskej SuperStar sa v roku 2011 stal Lukáš Adamec, ktorý získal ocenenie Skokan roka v ankete Slávik 2011.

Adamec vs. Gunčíková, finalisti, Superstar - VTHUMB

Singel Celeste Buckingham s názvom Run Run Run sa stal v roku 2012 najhranejšou slovenskou skladbou v éteri a v konkurencii zahraničných interpretov jej v hranosti v domácich rádiách patrilo 8. miesto. Skladbe sa darilo aj v českom éteri, kde bola medzi českými a slovenskými 2. najhranejšou.

celeste_buckingham_-_run_run_run.mp4 - VTHUMB

Miro Jaroš zaznamenal úspech so singlom Čierny dážď z albumu Tráva musí rásť, ktorý zabodoval a stal sa najhranejšou skladbou v slovenskom éteri.

Miro Jaros - CIERNY DAZD - VTHUMB

Do SuperStar sa hlásil aj súčasný český Slávik Tomáš Klus, ktorý v tejto ankete prekonal dovtedy neporaziteľného Karla Gotta.

Pozrite si aj:

Hviezdy zo SuperStar: Takto začínali!

Exsuperstaristka Simona Fecková žiarli a spieva: Taká som ja!

Thomas Puskailer: Z cukríkového chlapca sa stal poriadny drsňák!

Dominika Mirgová: Z káčatka sa stala krásna labuť! Nemá problém odhaliť sa!

Dominika Stará: Z jemného dievčatka je dračica!

Ben Cristovao ako barman a DJ v Hollywoode!

SuperStar Grandfinále Live - v nedeľu, 2. júna, o 20.20!
 
 
 
 

Komentáre (2)

 
juric 24.01.2013 | 14:02
Najviac sa dari vzdy tym, ktori na sebe najviac zamakaju a nenechaju sa obalamutit rychlou slavou. Z Jarosa sa vsetci smiali a po tolkych rokoch je stale tu, pise, produkuje, nahrava, koncertuje. Natrel to vsetkym, co ho davali dole. Celeste to iste, Mirgova tiez ukazala vsetkym, kto mal vyhrat treti rocnik naozaj. Len vynimocnych talentov je stale menej...takychto uz neobjavia
 
JL 21.01.2013 | 12:12
Úplne súhlasím s tým že táto spevácka súťaž objavila niekoľko super spevákov:)) nie som toho názoru že sú všetci rýchlokvasky...pretože z niektorích sa časom stali kvalitný a profesionálny speváci ako Katka Koščová síce nerobí mainstream ale je fantastická vo svojom žánri:)
 
 
 
Pridať komentár

 

 

 
captcha Vygenerovať nový kontrolný kód.