MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Toto že sú naši superstaristi? S týmto imidžom by ste ich nespoznali!

17. 05 2018 16:00 | ls
Sú to tí istí ľudia? S týmto imidžom by ste superstaristov nespoznali!
Sú to tí istí ľudia? S týmto imidžom by ste superstaristov nespoznali! Foto: TV Markíza

Sledujte foto.

Pre speváka je dôležité nielen to, ako spieva, ale aj ako vyzerá. Nielen hlasom sa totiž dokáže odlíšiť v konkurencii, ale aj imidžom. Niektorých našich finalistov by ste ale pred súťažou nespoznali.

Jakuba Pružinského vystihuje svojský štýl obliekania a najmä kučeravá ryšavá hriva. Minulý rok v lete však vymenil husté vlasy za vzdušnejší účes. Sledujte:

Aj Tereza Mašková sa môže pochváliť výrazným účesom. Tým, koniec koncov zaujala už na kastingu, kde priznala, že ružovú farbu si kúpila omylom. V tomto prípade to ale bol omyl, ktorý sa celkom vydaril. Ružová jej svedčí viac. Čo poviete?

Eliška Rusková je síce najmladšia spomedzi všetkých spevákov, no už v prvom finálovom kole vďaka sexy stylingu pôsobila veľmi žensky. Podobný výsledok jej pred časom „vyčarovala“ aj ofina, s ktorou sa pochválila na fotografii na sociálnej sieti.

Adéla Kvitová je zrejme najväčším „chameleónom“ v aktuálnom ročníku SuperStar. Pôsobí totiž ako nežná kráska, no vzápätí sa pri vystúpení dokáže zmeniť na sexy dračicu. No kým dnes už má kratší zostrih, pred rokom sa mohla pochváliť takouto hustou hrivou.

Druhé finálové kolo SuperStar sledujte v nedeľu o 20.25 na Markíze!

 

Ak ste nestihli prvé finálové kolo SuperStar, pozrieť si ho môžete tu alebo zadarmo v našom videoarchíve:

 

Komentáre ( 0)