MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

SuperStar 2018: Toto sú zatiaľ najvýraznejší účastníci kastingov

14. 03 2018 06:00 | ls
Aj v tomto ročníku máme spevákov, ktorí zaujali viac svojím príbehom než spevom.
Aj v tomto ročníku máme spevákov, ktorí zaujali viac svojím príbehom než spevom. Foto: TV Markíza

Aj v tomto ročníku máme spevákov, ktorí zaujali viac svojím príbehom než spevom.

Dvadsaťšesťročná Tamila Khodjaeva pochádza z Uzbekistanu, a tak je v zozname exotov z tohtoročných kastingov naozaj právom. Predsa len, nie je pravidlom, že sa na kasting do česko slovenskej SuperStar prihlási niekto z takej diaľky. Napriek tomu Tamila nie je jediná súťažiaca zo zahraničia.

 

Davit Vardanov pochádza z Arménska, žije však vo Viedni a je učiteľom spevu. Na internete našiel inzerát, že prebiehajú kastingy na Superstar, tak prišiel do Prahy. Presvedčiť porotu o svojich speváckych kvalitách sa snažil operným spevom, čo mu však nevyšlo. Davit do ďalšieho kola síce nepostúpil, ale talent, ktorý určite nezaprie, je talent na jazyky. Plynule totiž hovorí nielen rodnou arménštinou, ale aj rusky, nemecky, anglicky a za 20 dní sa naučil aj základy českého jazyka!

 

V druhej epizóde svoje šťastie pokúšala aj šestnásťročná Elizabeth Panzo. Tá svoj exotický zjav zdedila po otcovi z Angoly. Mimochodom, aj otec Bena Cristovaa pochádza z tejto krajiny a aby náhod nebolo málo, obaja otcovia sa poznajú, pretože pochádzajú z rovnakého mesta.

 

Matyáš Vlk si tiež prešiel svojim peklom. Ako albín totiž vždy priťahoval pozornosť a pohľady iných, no on sám má problémy so zrakom. Jeho najväčšou motiváciou pre prihlásenie bola nielen snaha získať sebavedomie, ale najmä zlepšiť finančnú situáciu v rodine. So svojou mamou totiž žijú v skromných podmienkach v ubytovni.

 

Tridsaťdvaročná Doris Martínez je bojovníčka na pohľadanie. Pred porotu doslova „doskákala“, pretože si na futbale zranila nohu. V porovnaní s tým, čo všetko v živote prežila, to však nie je nič. Keďže Doris je lesbička, jej maminka, ktorá pochádza tradičnej kubánskej rodiny, mala problém prijať orientáciu svojej dcéry. Doris dokonca nejaký čas žila na ulici, no to je práve to, čo ju zocelilo a vďaka čomu sa naučila bojovať o to, čo naozaj chce.

 

Martin Máslo sa narodil s rázštepom tretieho stupňa a kvôli početným operáciám sa neskôr musel nanovo učiť rozprávať. Navyše sa narodil bez kostičky v ruke, čo mu skomplikovalo jej hybnosť. Hrať na gitare sa ale odhodlaný spevák naučil aj napriek tomu, a tak sa teraz mohol postaviť pred porotu a skúsiť svoje šťastie.

 

Vystúpenie Denisy Čermákovej ste si mohli vychutnať v úvodnej epizóde novej sezóny SuperStar 2018.  Kým pre mnohých spevákov je hudba záľubou a vášňou, pre ňu je únikom pred ťažkým osudom. Denisa totiž donedávna trpela koktavosťou, pre ktorú sa hanbila nadväzovať nové kamarátstva a dokonca prišla aj o tie, ktoré už mala. Nová terapia ale dodala mladej speváčke sebavedomie, vďaka ktorému sa odhodlala prihlásiť do speváckej šou.

 

SuperStar 2018 sledujte každú nedeľu o 20.30 na Markíze!

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Aktuálne' */