MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Šialený nápad Knechtovej s Tribulom. To, čo dokázali, by prežil málokto z nás

25. 02 2018 10:27 | nt
Katka Knechtová - S Tribulom po horách
Katka Knechtová - S Tribulom po horách Foto: TV Markíza
Katka Knechtová - S Tribulom po horách
Katka Knechtová - S Tribulom po horách
Katka Knechtová - S Tribulom po horách

Porotkyňa SuperStar si vyskúšala drsné podmienky v mrazoch.

Speváčka Katarína Knechtová má rada výzvy. Jednu prijala od nášho kolegu Jána Tribulu. Myslela si, že ju čaká túra krásnou prírodou rovnako, ako iné známe osobnosti, ktoré to absolvovali v rámci nášho seriálu S Tribulom po horách.

Ale mýlila sa. Čakalo ju niečo omnoho drsnejšie. Katku previezli ratrakom z Tatranskej Lomnice na Skalnaté pleso. Keďže nevedela, čo ju čaká, dobíjala sa najskôr do horskej chatky. Lenže do rúk dostala vak so stanom, ktorý si musela aj sama postaviť. Na večeru si s Janom pripravili chilli con carne nad ohňom vonku v snehu.

Noc prežili v stane pod hviezdami v teplote - 16 stupňov Celzia. Na druhý deň ráno ich čakal pohľad na krásnu inverziu. Dole do Tatranskej Lomnici zjazdili trasu na lyžiach, ešte pred prvými lyžiarmi.

Katka Knechtová - S Tribulom po horách
Foto: TV Markíza
 

Speváčka prezradila, že toto jej dodalo množstvo energie po namáhavom nakrúcaní SuperStar. 

 

"Bol to skvelý zážitok. Najmä pozorovať hviezdy v takej výške, zažiť nádherný východ slnka, ticho a ten pokoj v srdci. Himalájska strava, slaninka a korbáčiky nikdy nechutili lepšie. Slivovička zahriala. A už dávnom som sa nezobudila taká škaredá ako po tej - 16 stupňovej noci v mraze. Ale šťastná," dodala Katka.

Sledujte SuperStar 2018 už dnes o 20.30 h na Markíze.

  

Upútavka

 
SuperStar - v nedeľu, 10. júna, o 20.20!
Sledujte celé epizody na